Lenovo Origami 38,1 cm-es (15") szürke tok
Kód: TABLEVTOR0102
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo Origami 38,1 cm-es (15") szürke tok| Anyag | Poliuretán (PU) |
| Márkakompatibilitás | Lenovo |
| Maximális képernyőméret | 38,1 cm (15") |
| Felületi színezés | Egyszínű |
| Borító típusa | Ház |
| Fő termék színe | Szürke |
| Szélesség | 390 mm |
| Csomagolási mélység | 275 mm |
| Magasság | 265 mm |
| Csomag magassága | 15 mm |
| Csomag szélessége | 400 mm |
| Súly | 450 g |
| Mélység | 10 mm |
| Súly csomagolással együtt | 490 g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bags, cases |
|---|---|
| Súly: | 0.52 kg |
| EAN vonalkód: | 195892120001 |
| Anyag: | Poliuretán (PU) |
| Márkakompatibilitás: | Lenovo |
| Maximális képernyőméret: | 38,1 cm (15") |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Borító típusa: | Ház |
| Fő termék színe: | Szürke |
| Szélesség: | 390 mm |
| Csomagolási mélység: | 275 mm |
| Magasság: | 265 mm |
| Csomag magassága: | 15 mm |
| Csomag szélessége: | 400 mm |
| Súly: | 450 g |
| Mélység: | 10 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 490 g |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

