Lenovo Origami 35,6 cm-es (14") tok, szürke
Kód: TABLEVTOR0101
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo Origami 35,6 cm-es (14") tok, szürke| Márkakompatibilitás | Lenovo |
| Borító típusa | Ház |
| Fő termék színe | Szürke |
| Anyag | Poliuretán (PU) |
| Maximális képernyőméret | 35,6 cm (14") |
| Felületi színezés | Egyszínű |
| Magasság | 255 mm |
| Súly | 410 g |
| Mélység | 10 mm |
| Szélesség | 355 mm |
| Súly csomagolással együtt | 450 g |
| Csomag magassága | 15 mm |
| Csomag szélessége | 360 mm |
| Csomagolási mélység | 260 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bags, cases |
|---|---|
| Súly: | 0.46 kg |
| EAN vonalkód: | 195892119999 |
| Márkakompatibilitás: | Lenovo |
| Borító típusa: | Ház |
| Fő termék színe: | Szürke |
| Anyag: | Poliuretán (PU) |
| Maximális képernyőméret: | 35,6 cm (14") |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Magasság: | 255 mm |
| Súly: | 410 g |
| Mélység: | 10 mm |
| Szélesség: | 355 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 450 g |
| Csomag magassága: | 15 mm |
| Csomag szélessége: | 360 mm |
| Csomagolási mélység: | 260 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

