Lenovo Legion R27qc-30 WLED kijelző 68,6 cm (27") 2560 x 1440 px Quad HD Fekete
Kód: MONLEVMON0224
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo Legion R27qc-30 WLED kijelző 68,6 cm (27") 2560 x 1440 px Quad HD Fekete| Tápegység típusa | Belső |
| Áramfogyasztás | 26W |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,3 W |
| Maximális energiafogyasztás | 65 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | F |
| Szín neve | Holló Fekete |
| Piaci kategória | Hivatal |
| Szín | Fekete |
| Mélység (állvány nélkül) | 88,2 mm |
| Mélység (állvánnyal) | 258,8 mm |
| Szélesség (állvánnyal) | 610,4 mm |
| Magasság (állvánnyal) | 505 mm |
| Magasság (állvány nélkül) | 369,8 mm |
| Súly (állvánnyal) | 6,1 kg |
| Ferde szélesség (oldal) | 2 mm |
| Ferde él szélessége (felül) | 2 mm |
| Szélesség (állvány nélkül) | 610,4 mm |
| Ferde él szélessége (alul) | 2,4 cm |
| Súly (állvány nélkül) | 4,2 kg |
| Súly csomagolással együtt | 9,5 kg |
| Csomagolási mélység | 162 mm |
| Csomag magassága | 463 mm |
| Csomag szélessége | 789 mm |
| Beépített USB-elosztó | Nem |
| HDMI-verzió | 2.1 |
| HDMI | Igen |
| Hangkimenet | Igen |
| HDMI portok száma | 2 |
| DisplayPort-verzió | 1.4 |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| AMD FreeSync | Igen |
| Kék fény csökkentő technológia | Igen |
| Színskála | 90% |
| Kijelző felbontása | 2560 x 1440 képpont |
| Vízszintes látószög | 160° |
| Kijelző átlója | 68,6 cm (27") |
| HD felbontás típusa | Quad HD |
| Kontrasztarány (tipikus) | 3000:1 |
| Dinamikus kontraszt | 3000000:1 |
| Panel típusa | LED |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség | 99% |
| LED-es háttérvilágítás | Igen |
| Háttérvilágítás típusa | W-LED |
| Képernyő alakja | Hajlott |
| Kijelzőszínek száma | 16,7 millió szín |
| Natív képarány | 16:9 |
| Pixelsűrűség | 108,8ppi |
| Maximális felépülési sebesség | 180 Hz |
| Függőleges pórusszög | 178° |
| Látható méret (vízszintes) | 59,7 cm |
| Válasz | 4 ms |
| Színmélység | 8 bit |
| Érintőképernyő | Nem |
| Látható méret (függőleges) | 33,6 cm |
| Képernyő fényereje (tipikus) | 350 cd/m² |
| Színskála szabvány | DCI-P3 |
| Pixelsűrűség | 0,2331 × 0,2331 mm |
| Kijelzőtechnológia | JÉG |
| Képernyő görbületi paraméterek | 1500R |
| Válaszidő (MPRT) | 0,5 ms |
| Tükröződésmentes képernyő | Igen |
| Gyors útmutató | Igen |
| Mellékelt kábelek | AC, DisplayPort |
| Állvány mellékelve | Igen |
| Csavarokkal együtt | Igen |
| Zárnyílás | Igen |
| Kábelzár típusa | Kensington |
| Lengő/forgó | Igen |
| Dőlésszögállítás | Igen |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| Magasságállítás | Igen |
| Panelre szerelhető interfész | 100 x 100 |
| Középső csap | Igen |
| RMS teljesítmény | 6W |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Hangszórók száma | 2 |
| Integrált kamera | Nem |
| Figyelmeztetés | Helyezze a monitort sík és stabil felületre, hogy elkerülje a felborulást és a sérülést. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja | 2027921 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 7.9 kg |
| EAN vonalkód: | 198153833191 |
| Tápegység típusa: | Belső |
| Áramfogyasztás: | 26W |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,3 W |
| Maximális energiafogyasztás: | 65 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | F |
| Szín neve: | Holló Fekete |
| Piaci kategória: | Hivatal |
| Szín: | Fekete |
| Mélység (állvány nélkül): | 88,2 mm |
| Mélység (állvánnyal): | 258,8 mm |
| Szélesség (állvánnyal): | 610,4 mm |
| Magasság (állvánnyal): | 505 mm |
| Magasság (állvány nélkül): | 369,8 mm |
| Súly (állvánnyal): | 6,1 kg |
| Ferde szélesség (oldal): | 2 mm |
| Ferde él szélessége (felül): | 2 mm |
| Szélesség (állvány nélkül): | 610,4 mm |
| Ferde él szélessége (alul): | 2,4 cm |
| Súly (állvány nélkül): | 4,2 kg |
| Súly csomagolással együtt: | 9,5 kg |
| Csomagolási mélység: | 162 mm |
| Csomag magassága: | 463 mm |
| Csomag szélessége: | 789 mm |
| Beépített USB-elosztó: | Nem |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| HDMI: | Igen |
| Hangkimenet: | Igen |
| HDMI portok száma: | 2 |
| DisplayPort-verzió: | 1.4 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| AMD FreeSync: | Igen |
| Kék fény csökkentő technológia: | Igen |
| Színskála: | 90% |
| Kijelző felbontása: | 2560 x 1440 képpont |
| Vízszintes látószög: | 160° |
| Kijelző átlója: | 68,6 cm (27") |
| HD felbontás típusa: | Quad HD |
| Kontrasztarány (tipikus): | 3000:1 |
| Dinamikus kontraszt: | 3000000:1 |
| Panel típusa: | LED |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség: | 99% |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Háttérvilágítás típusa: | W-LED |
| Képernyő alakja: | Hajlott |
| Kijelzőszínek száma: | 16,7 millió szín |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Pixelsűrűség: | 0,2331 × 0,2331 mm |
| Maximális felépülési sebesség: | 180 Hz |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Látható méret (vízszintes): | 59,7 cm |
| Válasz: | 4 ms |
| Színmélység: | 8 bit |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Látható méret (függőleges): | 33,6 cm |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 350 cd/m² |
| Színskála szabvány: | DCI-P3 |
| Kijelzőtechnológia: | JÉG |
| Képernyő görbületi paraméterek: | 1500R |
| Válaszidő (MPRT): | 0,5 ms |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló, DisplayPort |
| Állvány mellékelve: | Igen |
| Csavarokkal együtt: | Igen |
| Zárnyílás: | Igen |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Lengő/forgó: | Igen |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Magasságállítás: | Igen |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 |
| Középső csap: | Igen |
| RMS teljesítmény: | 6W |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Hangszórók száma: | 2 |
| Integrált kamera: | Nem |
| Figyelmeztetés: | Helyezze a monitort sík és stabil felületre, hogy elkerülje a felborulást és a sérülést. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | 2027921 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

