Lenovo Legion Go S 8APU1 Ryzen Z1 Extreme 8" WUXGA IPS 500 nits Fényes kijelző 120 Hz Érintőképernyő 16 GB LPDDR5x-7500 SSD512 Radeon Graphics 55.5 Wh SteamOS Nebula Nocturne
Kód: KSLLEVPRZ0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo Legion Go S 8APU1 Ryzen Z1 Extreme 8" WUXGA IPS 500 nits Fényes kijelző 120 Hz Érintőképernyő 16 GB LPDDR5x-7500 SSD512 Radeon Graphics 55.5 Wh SteamOS Nebula Nocturne| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth-verzió | 5.3 |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi | Igen |
| WWAN | Nem |
| SSD interfész | PCI Express 4.0 |
| Adathordozó típusa | SSD-meghajtó |
| Integrált kártyaolvasó | Igen |
| Beépített memóriakapacitás | 512 GB |
| Kompatibilis memóriakártyák | MicroSD (TransFlash) |
| Akkumulátor kapacitása | 55,5 Wh |
| Játékkiegészítők | Irányított kereszt |
| Beépített érintőpad | Igen |
| Analóg karok | Igen |
| Játékvezérlő technológia | Analóg/digitális |
| Szín neve | Noktürn-köd |
| Súly | 740 g |
| Mélység | 127,6 mm |
| Magasság (hátul) | 4,34 cm |
| Magasság (elöl) | 2,26 cm |
| Szélesség | 298,5 mm |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | RoHS, ErP, TÜV |
| USB4 portok száma | 2 |
| USB-port | Igen |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód | Igen |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port | Igen |
| Belső memória | 16000 MB |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 5,1 GHz |
| Processzor órajelsebessége | 3300 MHz |
| Belső memória típusa | LPDDR5x |
| Platform | Légió Go |
| Processzormagok száma | 8 |
| Típus | AMD Radeon grafika |
| Memóriafrekvencia | 7500 MHz |
| Processzorszálak száma | 16 |
| Mikrofonok száma | 2 |
| Processzor modell | AMD Ryzen Z1 Extreme |
| SSD formátum | M.2 |
| Biztosított operációs rendszer | SteamOS |
| Kijelző fényereje | 500 cd/m² |
| Kijelző átlója | 20,3 cm (8") |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1200 képpont |
| Panel típusa | IPS |
| Érintőképernyő | Igen |
| Képarány | 16:10 |
| Érintéstechnológia | Többpontos érintés |
| Kijelző | IPS |
| Maximális felépülési sebesség | 120 Hz |
| Hangszóró teljesítménye | 2W |
| Beépített hangszórók száma | 2 |
| Integrált kamera | Nem |
| Beépített mikrofon | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Portable consoles |
|---|---|
| Súly: | 1.65 kg |
| EAN vonalkód: | 198157989160 |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi: | Igen |
| WWAN: | Nem |
| SSD interfész: | PCI Express 4.0 |
| Adathordozó típusa: | SSD-meghajtó |
| Integrált kártyaolvasó: | Igen |
| Beépített memóriakapacitás: | 512 GB |
| Kompatibilis memóriakártyák: | MicroSD (TransFlash) |
| Akkumulátor kapacitása: | 55,5 Wh |
| Játékkiegészítők: | Irányított kereszt |
| Beépített érintőpad: | Igen |
| Analóg karok: | Igen |
| Játékvezérlő technológia: | Analóg/digitális |
| Szín neve: | Noktürn-köd |
| Súly: | 740 g |
| Mélység: | 127,6 mm |
| Magasság (hátul): | 4,34 cm |
| Magasság (elöl): | 2,26 cm |
| Szélesség: | 298,5 mm |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | RoHS, ErP, HMV |
| USB4 portok száma: | 2 |
| USB-port: | Igen |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód: | Igen |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| Belső memória: | 16000 MB |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 5,1 GHz |
| Processzor órajelsebessége: | 3300 MHz |
| Belső memória típusa: | LPDDR5x |
| Platform: | Légió Go |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Típus: | AMD Radeon grafika |
| Memóriafrekvencia: | 7500 MHz |
| Processzorszálak száma: | 16 |
| Mikrofonok száma: | 2 |
| Processzor modell: | AMD Ryzen Z1 Extreme |
| SSD formátum: | M.2 |
| Biztosított operációs rendszer: | SteamOS |
| Kijelző fényereje: | 500 cd/m² |
| Kijelző átlója: | 20,3 cm (8") |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1200 képpont |
| Panel típusa: | IPS |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Képarány: | 16:10 |
| Érintéstechnológia: | Többpontos érintés |
| Kijelző: | IPS |
| Maximális felépülési sebesség: | 120 Hz |
| Hangszóró teljesítménye: | 2W |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Integrált kamera: | Nem |
| Beépített mikrofon: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

