Lenovo AIO ThinkCentre Neo 50a G5 Core i5-210H, 23,8" FHD IPS (250 nit, tükröződésmentes), 16 GB DDR5 5200, 512 GB SSD, integrált Intel grafikus kártya, 5.0 MP kamera, Windows 11 Pro, Luna Gray, 3 év garancia helyszíni javítással
Kód: KOMLEVALL1100
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo AIO ThinkCentre Neo 50a G5 Core i5-210H, 23,8" FHD IPS (250 nit, tükröződésmentes), 16 GB DDR5 5200, 512 GB SSD, integrált Intel grafikus kártya, 5.0 MP kamera, Windows 11 Pro, Luna Gray, 3 év garancia helyszíni javítással| Processzor modell | 210H |
| Max. magturbó frekvencia (megtakarítás) | 3,6 GHz |
| Processzorgeneráció | Intel Core (2. sorozat) |
| Max. magturbó frekvencia (teljesítmény) | 2,2 GHz |
| Erőteljes magok | 4 |
| Alapvető processzorteljesítmény | 45 W |
| Az erős magok alapfrekvenciája | 2,2 GHz |
| Az effektív magok alapfrekvenciája | 1,6 GHz |
| Hatékony magok | 4 |
| Maximális turbóteljesítmény | 115 W |
| Processzor gyorsítótára | 12 MB |
| Processzormagok száma | 8 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 4,8 GHz |
| Processzor gyorsítótár típusa | Intelligens gyorsítótár |
| Processzorszálak száma | 12 |
| Processzor gyártója | Intel |
| Processzor típusa | Intel Core 5 |
| Ethernet átviteli sebesség | 1000 Mbps, 100 |
| Antenna típusa | 2x2 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| WLAN-vezérlő modellje | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi | Igen |
| Bluetooth-verzió | 5.2 |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN-illesztőprogram gyártója | Intel |
| Teljes SSD-kapacitás | 512 GB |
| Telepített SSD-k száma | 1 |
| Teljes tárolókapacitás | 512 GB |
| SSD-kapacitás | 512 GB |
| Adathordozó | SSD-meghajtó |
| NVMe | Igen |
| SSD interfész | PCI Express 4.0 |
| SSD formátum | M.2 |
| Adapter tápellátás | 135 W |
| Zárnyílás | Igen |
| Kábelzár típusa | Kensington |
| Szín | Szürke |
| Szín neve | Luna Gray |
| Hangchip | Realtek ALC233-CG |
| RMS teljesítmény | 3W |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Hangszórók száma | 2 |
| Szélesség (állvánnyal) | 540 mm |
| Magasság (állvánnyal) | 431 mm |
| Mélység (állvánnyal) | 192 mm |
| Súly (állvánnyal) | 6 kg |
| Biztosított operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| HDMI portok száma | 2 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port | Igen |
| USB 2.0 portok száma | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma | 1 |
| Memóriafrekvencia | 5200 MHz |
| Belső memória típusa | DDR5-SDRAM |
| Maximális belső memória | 32 GB |
| Memóriahelyek | 2 |
| Memória elrendezés | 1x16GB |
| Belső memória | 16 GB |
| Memóriahely típusa | SO-DIMM |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | Intel Graphics |
| Integrált grafikus adapter | Igen |
| Integrált GPU gyártó | Intel |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád | Intel Graphics |
| Megbízható platform modul (TPM) | Igen |
| Terméktípus | Mindent az egyben PC |
| Alaplapi lapkakészlet | Intel® SoC |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója | 2.0 |
| HD felbontás típusa | Full HD |
| Kijelző átlója | 60,5 cm (23,8") |
| Kijelző fényereje | 250 cd/m² |
| Panel típusa | IPS |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Natív képarány | 16:9 |
| Színskála | 99% |
| Színtér | sRGB |
| Infravörös kamera | Igen |
| Összes megapixel | 5MP |
| Integrált kamera | Igen |
| Megfelelőségi tanúsítványok | RoHS, REACH, WEEE |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | GREENGUARD, EPEAT Arany, ENERGY STAR |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | All-in-one computers |
|---|---|
| Súly: | 9.25 kg |
| EAN vonalkód: | 198156875990 |
| Processzor modell: | 210H |
| Max. magturbó frekvencia (megtakarítás): | 3,6 GHz |
| Processzorgeneráció: | Intel Core (2. sorozat) |
| Max. magturbó frekvencia (teljesítmény): | 2,2 GHz |
| Erőteljes magok: | 4 |
| Alapvető processzorteljesítmény: | 45 W |
| Az erős magok alapfrekvenciája: | 2,2 GHz |
| Az effektív magok alapfrekvenciája: | 1,6 GHz |
| Hatékony magok: | 4 |
| Maximális turbóteljesítmény: | 115 W |
| Processzor gyorsítótára: | 12 MB |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,8 GHz |
| Processzor gyorsítótár típusa: | Intelligens gyorsítótár |
| Processzorszálak száma: | 12 |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Processzor típusa: | Intel Core 5 |
| Ethernet átviteli sebesség: | 1000 Mbps, 100 |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| WLAN-vezérlő modellje: | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.2 |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN-illesztőprogram gyártója: | Intel |
| SSD teljes kapacitása: | 512 GB |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| Teljes tárolókapacitás: | 512 GB |
| SSD-kapacitás: | 512 GB |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| NVMe: | Igen |
| SSD interfész: | PCI Express 4.0 |
| SSD formátum: | M.2 |
| Adapter tápellátás: | 135 W |
| Zárnyílás: | Igen |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Szín: | Szürke |
| Szín neve: | Luna Gray |
| Hangchip: | Realtek ALC233-CG |
| RMS teljesítmény: | 3W |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Hangszórók száma: | 2 |
| Szélesség (állvánnyal): | 540 mm |
| Magasság (állvánnyal): | 431 mm |
| Mélység (állvánnyal): | 192 mm |
| Súly (állvánnyal): | 6 kg |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Pro |
| HDMI portok száma: | 2 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| USB 2.0 portok száma: | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 1 |
| Memóriafrekvencia: | 5200 MHz |
| Belső memória típusa: | DDR5-SDRAM |
| Maximális belső memória: | 32 GB |
| Memóriahelyek: | 2 |
| Memória elrendezés: | 1x16GB |
| Belső memória: | 16 GB |
| Memóriahely típusa: | SO-DIMM |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel Graphics |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Integrált GPU gyártó: | Intel |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | Intel Graphics |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
| Terméktípus: | Mindent az egyben PC |
| Alaplapi lapkakészlet: | Intel® SoC |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója: | 2.0 |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Kijelző átlója: | 60,5 cm (23,8") |
| Kijelző fényereje: | 250 cd/m² |
| Panel típusa: | IPS |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Színskála: | 99% |
| Színtér: | sRGB |
| Infravörös kamera: | Igen |
| Összes megapixel: | 5MP |
| Integrált kamera: | Igen |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | RoHS, REACH, Elektromos és elektronikus hulladék |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | GREENGUARD, EPEAT Arany, ENERGY STAR |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

