Kryt KRUX Palum (KRXD008)
Kód: OBUKRXOBU0027
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kryt KRUX Palum (KRXD008)| Podporované formáty základní desky | Micro ATX, Mini-ITX, ATX |
| Maximální výška CPU chladiče | 18,1 cm |
| Boční okno | Ano |
| Maximální délka grafické karty | 39,5 cm |
| Protiprachový filtr | Ano |
| Počet 2.5" pozic | 2 |
| Počet 3,5" pozic | 2 |
| Maximální délka PSU | 20,5 cm |
| Barva | Černá |
| Výška | 453 mm |
| Šířka | 235 mm |
| Hloubka | 450 mm |
| Hmotnost | 6,6 kg |
| Průměr větráku | 12 cm |
| Počet zabudovaných chladicích větráků | 2 kusů |
| Varování | Uchovávejte výrobek mimo dosah zdrojů vody, aby nedošlo k poškození elektrickým proudem., Pozor na ostré hrany při montáži., Zajistěte dostatečné větrání krytu, aby nedošlo k přehřátí součástí. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| Súly: | 8 kg |
| EAN vonalkód: | 5903018667751 |
| Támogatott alaplapformátumok: | Mikro ATX, Mini-ITX, ATX |
| Maximális CPU hűtő magasság: | 18,1 cm |
| Oldalsó ablak: | Igen |
| Grafikus kártya maximális hossza: | 39,5 cm |
| Porszűrő: | Igen |
| 2,5"-os rekeszek száma: | 2 |
| 3,5"-os rekeszek száma: | 2 |
| Maximális tápegység hossza: | 20,5 cm |
| Szín: | Fekete |
| Magasság: | 453 mm |
| Szélesség: | 235 mm |
| Mélység: | 450 mm |
| Súly: | 6,6 kg |
| Ventilátor átmérője: | 12 cm |
| Beépített hűtőventilátorok száma: | 2 darab |
| Figyelmeztetés: | Az áramütés okozta károsodás elkerülése érdekében tartsa távol a terméket a vízforrásoktól., Összeszerelés közben ügyeljen az éles szélekre., Biztosítsa a burkolat megfelelő szellőzését, hogy megakadályozza az alkatrészek túlmelegedését. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

