Kingston Technology ValueRAM memóriamodul 8 GB 1 x 8 GB DDR5
Kód: PAMKINDR50223
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kingston Technology ValueRAM memóriamodul 8 GB 1 x 8 GB DDR5| Belső memória | 8 GB |
| Belső memória típusa | DDR5 |
| Memóriaformátum | 288 tűs DIMM |
| Programozható tápfeszültség (VPP) | 1,8 V |
| ECC a fedélzeten | Igen |
| Moduláris konfiguráció | 1024M x 64 |
| Puffer típusa | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| ECC | Nem |
| A sorozat aktív ideje | 32 ns |
| SPD-profil | Igen |
| Memória elrendezése (modulok x méret) | 1 db 8 GB |
| Sorozat ciklusideje | 48 ns |
| CAS-késés | 46 |
| Komponens ehhez: | PC/szerver |
| Memóriafeszültség | 1,1 V |
| JEDEC szabvány | Igen |
| Ólombevonat | Arany |
| Sorozatciklus-helyreállítási idő | 295 ns |
| Szélesség | 133,3 mm |
| Magasság | 31,2 mm |
| Megfelelőségi tanúsítványok | RoHS |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -55 - 100°C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0 - 85 °C |
| Figyelmeztetés | Óvja a nedvességtől., Ne szerelje szét a készüléket., A termék környezetre káros anyagokat tartalmazhat, a helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak | Igen |
| Nem tartalmaz | Halogén |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DIMM (DDR V) |
|---|---|
| Súly: | 0.025 kg |
| EAN vonalkód: | 740617332841 |
| Belső memória: | 8 GB |
| Belső memória típusa: | DDR5 |
| Memóriaformátum: | 288 tűs DIMM |
| Programozható tápfeszültség (VPP): | 1,8 V |
| ECC a fedélzeten: | Igen |
| Moduláris konfiguráció: | 1024M x 64 |
| Puffer típusa: | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| ECC: | Nem |
| A sorozat aktív ideje: | 32 ns |
| SPD-profil: | Igen |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 1 db 8 GB |
| Sorozat ciklusideje: | 48 ns |
| CAS-késés: | 46 |
| Komponens ehhez:: | PC/szerver |
| Memóriafeszültség: | 1,1 V |
| JEDEC szabvány: | Igen |
| Ólombevonat: | Arany |
| Sorozatciklus-helyreállítási idő: | 295 ns |
| Szélesség: | 133,3 mm |
| Magasság: | 31,2 mm |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | RoHS |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -55 - 100°C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0 - 85 °C |
| Figyelmeztetés: | Óvja a nedvességtől., Ne szerelje szét a készüléket., A termék környezetre káros anyagokat tartalmazhat, ezért a helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
| Nem tartalmaz: | Halogén |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

