Kingston Technology ValueRAM memóriamodul 32 GB 1 x 32 GB DDR5
Kód: PAMKINDR50332
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kingston Technology ValueRAM memóriamodul 32 GB 1 x 32 GB DDR5| ECC | Nem |
| Belső memória típusa | DDR5 |
| Belső memória | 32 GB |
| CAS-késés | 46 |
| Memóriaformátum | 262 tűs SO-DIMM |
| Komponens ehhez: | Laptop |
| Moduláris konfiguráció | 4096 millió x 64 |
| Memória elrendezése (modulok x méret) | 1 db 32 GB |
| Puffer típusa | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| ECC a fedélzeten | Igen |
| Memóriafeszültség | 1,1 V |
| SPD-profil | Igen |
| Ólombevonat | Arany |
| Szélesség | 69,6 mm |
| Magasság | 30 mm |
| Megfelelőségi tanúsítványok | RoHS |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -55 - 100°C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0 - 85 °C |
| Figyelmeztetés | A termék környezetre káros anyagokat tartalmazhat, ártalmatlanítása a helyi előírásoknak megfelelően történjen., Ne szerelje szét a készüléket., Óvja a nedvességtől. |
| Nem tartalmaz | Halogén |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DIMM (DDR V) |
|---|---|
| Súly: | 0.018 kg |
| EAN vonalkód: | 740617334036 |
| ECC: | Nem |
| Belső memória típusa: | DDR5 |
| Belső memória: | 32 GB |
| CAS-késés: | 46 |
| Memóriaformátum: | 262 tűs SO-DIMM |
| Komponens ehhez:: | Laptop |
| Moduláris konfiguráció: | 4096 millió x 64 |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 1 db 32 GB |
| Puffer típusa: | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| ECC a fedélzeten: | Igen |
| Memóriafeszültség: | 1,1 V |
| SPD-profil: | Igen |
| Ólombevonat: | Arany |
| Szélesség: | 69,6 mm |
| Magasság: | 30 mm |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | RoHS |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -55 - 100°C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0 - 85 °C |
| Figyelmeztetés: | A termék környezetre káros anyagokat tartalmazhat, ezért a helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Ne szerelje szét a készüléket., Óvja a nedvességtől. |
| Nem tartalmaz: | Halogén |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

