Kingston Technology KSM56E46BS8KM-16HA memóriamodul 16 GB 1 x 16 GB DDR5 ECC
Kód: PSEKINDR50059
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kingston Technology KSM56E46BS8KM-16HA memóriamodul 16 GB 1 x 16 GB DDR5 ECC| A sorozat aktív ideje | 32 ns |
| TRP | 16 |
| Belső memória típusa | DDR5 |
| SPD-profil | Igen |
| Programozható tápfeszültség (VPP) | 1,8 V |
| Puffer típusa | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| ECC a fedélzeten | Igen |
| Sorozat ciklusideje | 48 ns |
| Memória elrendezése (modulok x méret) | 1x16GB |
| CAS-késés | 46 |
| Szín | Zöld, fekete |
| Komponens ehhez: | Szerver |
| ECC | Igen |
| Moduláris konfiguráció | 2048 millió x 72 |
| Memóriaformátum | 288 tűs DIMM |
| Sorozatciklus-helyreállítási idő | 295 ns |
| Memória rangsor | 1 |
| JEDEC szabvány | Igen |
| Memóriafeszültség | 1,1 V |
| Belső memória | 16 GB |
| Ólombevonat | Arany |
| Magasság | 31,2 mm |
| Szélesség | 133,3 mm |
| Megfelelőségi tanúsítványok | RoHS |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–95 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -55 - 100°C |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak | Igen |
| Nem tartalmaz | Halogén |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DDR5 memory |
|---|---|
| Súly: | 0.03 kg |
| EAN vonalkód: | 740617336009 |
| A sorozat aktív ideje: | 32 ns |
| TRP: | 16 |
| Belső memória típusa: | DDR5 |
| SPD-profil: | Igen |
| Programozható tápfeszültség (VPP): | 1,8 V |
| Puffer típusa: | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| ECC a fedélzeten: | Igen |
| Sorozat ciklusideje: | 48 ns |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 1x16GB |
| CAS-késés: | 46 |
| Szín: | Zöld, Fekete |
| Komponens ehhez:: | Szerver |
| ECC: | Igen |
| Moduláris konfiguráció: | 2048 millió x 72 |
| Memóriaformátum: | 288 tűs DIMM |
| Sorozatciklus-helyreállítási idő: | 295 ns |
| Memória rangsor: | 1 |
| JEDEC szabvány: | Igen |
| Memóriafeszültség: | 1,1 V |
| Belső memória: | 16 GB |
| Ólombevonat: | Arany |
| Magasság: | 31,2 mm |
| Szélesség: | 133,3 mm |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | RoHS |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–95 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -55 - 100°C |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
| Nem tartalmaz: | Halogén |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

