JOSERA Mother & Puppy Salmon & Rice - suché krmivo pro psy - 3kg
Kód: DLPJOSKAS0055
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
JOSERA Mother & Puppy Salmon & Rice - suché krmivo pro psy - 3kg| Bez umělých barviv | Ano |
| Typ balení | Taška |
| Hmotnost | 3 kg |
| Bez sóji | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Období růstu, Těhotná nebo matka, Období růstu, těhotenství a kojení |
| Bez cukru | Ano |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bezlepkový | Ano |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Další funkce | Celkový zdravotní stav, Těhotenství a kojení, Období růstu, Bez lepku |
| Hlavní příchuť | Losos |
| Řada | JOSERA Super Premium |
| Stáří zvířete | Junior |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Varování | Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření. |
| Obsah tuku | 22% |
| Hrubý popel | 6,2% |
| Bílkoviny | 30% |
| Hrubá vláknina | 2,5% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 3.04 kg |
| EAN vonalkód: | 4032254787846 |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Súly: | 3 kg |
| Szójamentes: | Igen |
| Az állat speciális igényei: | Növekedési időszak, Terhes vagy anya, Növekedési időszak, terhesség és szoptatás |
| Cukormentes: | Igen |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Gluténmentes: | Igen |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Egyéb jellemzők: | Általános egészségi állapot, Terhesség és szoptatás, Növekedési időszak, Gluténmentes |
| Fő íz: | Lazac |
| Tanács: | JOSERA Szuper Prémium |
| Az állat kora: | Junior |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Figyelmeztetés: | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Zsírtartalom: | 22% |
| Durva hamu: | 6,2% |
| Fehérjék: | 30% |
| Nyersrost: | 2,5% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

