JOSERA Kids Medium/Max Chicken - suché krmivo pro psy - 12,5kg
Kód: DLPJOSKAS0044
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
JOSERA Kids Medium/Max Chicken - suché krmivo pro psy - 12,5kg| Specifické potřeby zvířete | Období růstu, Aktivní, Ochrana svalové hmoty |
| Bezlepkový | Ano |
| Typ balení | Taška |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Psí plemeno | Všechna plemena středně velkých psů, Všechna plemena středních a velkých psů, Všechna plemena velkých psů |
| Hmotnost | 12,5 kg |
| Bez sóji | Ano |
| Bez cukru | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Velikost plemene | Velké plemeno 25 - 45 kg, Střední plemeno 10 - 25 kg |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Stáří zvířete | Junior |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Řada | JOSERA Super Premium |
| Další funkce | Budování svalů, Bez lepku, Celkový zdravotní stav, Zvýšená aktivita, Období růstu |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu. |
| Bílkoviny | 25% |
| Obsah tuku | 12% |
| Hrubá vláknina | 2,3% |
| Hrubý popel | 6,7% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 12.6 kg |
| EAN vonalkód: | 4032254786368 |
| Az állat speciális igényei: | Növekedési időszak, Aktív, Izomtömeg-védelem |
| Gluténmentes: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Kutyafajta: | Minden közepes méretű kutyafajta, Minden közepes és nagytestű kutyafajta, Minden nagytestű kutyafajta |
| Súly: | 12,5 kg |
| Szójamentes: | Igen |
| Cukormentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Fajtaméret: | Nagytestű 25 - 45 kg, Közepes testsúlyú 10-25 kg |
| Fő íz: | Csirke |
| Az állat kora: | Junior |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Tanács: | JOSERA Szuper Prémium |
| Egyéb jellemzők: | Izomépítés, Gluténmentes, Általános egészségi állapot, Fokozott aktivitás, Növekedési időszak |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Fehérjék: | 25% |
| Zsírtartalom: | 12% |
| Nyersrost: | 2,3% |
| Durva hamu: | 6,7% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

