JOSERA Adult Optiness Medium and large breeds - suché krmivo pro psy - 12,5kg
Kód: DLPJOSKAS0046
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
JOSERA Adult Optiness Medium and large breeds - suché krmivo pro psy - 12,5kg| Řada | JOSERA Super Premium |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Typ balení | Taška |
| Psí plemeno | Všechna plemena středních a velkých psů, Všechna plemena středně velkých psů, Všechna plemena velkých psů |
| Bez cukru | Ano |
| Hlavní příchuť | Jehněčí |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Další funkce | Celkový zdravotní stav |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Hmotnost | 12,5 kg |
| Velikost plemene | Velké plemeno 25 - 45 kg, Střední plemeno 10 - 25 kg |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Bez sóji | Ano |
| Bezlepkový | Ne |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Hrubý popel | 6,6% |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Obsah tuku | 12% |
| Bílkoviny | 22% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 12.65 kg |
| EAN vonalkód: | 4032254786429 |
| Tanács: | JOSERA Szuper Prémium |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Kutyafajta: | Minden közepes és nagytestű kutyafajta, Minden közepes méretű kutyafajta, Minden nagytestű kutyafajta |
| Cukormentes: | Igen |
| Fő íz: | Bárány |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Egyéb jellemzők: | Általános egészségi állapot |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Súly: | 12,5 kg |
| Fajtaméret: | Nagytestű 25 - 45 kg, Közepes testsúlyú 10-25 kg |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Szójamentes: | Igen |
| Gluténmentes: | Nem |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. |
| Durva hamu: | 6,6% |
| Nyersrost: | 3% |
| Zsírtartalom: | 12% |
| Fehérjék: | 22% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

