JOSERA Adult Mini Chicken with rice - suché krmivo pro psy - 10kg
Kód: DLPJOSKAS0034
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
JOSERA Adult Mini Chicken with rice - suché krmivo pro psy - 10kg| Bez cukru | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Další funkce | Bez lepku, Celkový zdravotní stav |
| Typ balení | Taška |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Bezlepkový | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Žádné specifické potřeby |
| Psí plemeno | Všechna plemena malých psů |
| Hmotnost | 10 kg |
| Bez sóji | Ano |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Řada | JOSERA Super Premium |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Velikost plemene | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Varování | Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu. |
| Bílkoviny | 27% |
| Obsah tuku | 16% |
| Hrubý popel | 7,2% |
| Hrubá vláknina | 2% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 10.12 kg |
| EAN vonalkód: | 4032254785200 |
| Cukormentes: | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Egyéb jellemzők: | Gluténmentes, Általános egészségi állapot |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Gluténmentes: | Igen |
| Az állat speciális igényei: | Nincsenek konkrét igények |
| Kutyafajta: | Minden kistestű kutyafajta |
| Súly: | 10 kg |
| Szójamentes: | Igen |
| Fő íz: | Csirke |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Tanács: | JOSERA Szuper Prémium |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Fajtaméret: | Kistestű 5-10 kg |
| Figyelmeztetés: | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Fehérjék: | 27% |
| Zsírtartalom: | 16% |
| Durva hamu: | 7,2% |
| Nyersrost: | 2% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

