JOSERA Adult Lamb & Rice - suché krmivo pro psy - 12,5kg
Kód: DLPJOSKAS0048
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
JOSERA Adult Lamb & Rice - suché krmivo pro psy - 12,5kg| Specifické potřeby zvířete | Kůže a srst, Celkové zdraví |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Typ balení | Taška |
| Hmotnost | 12,5 kg |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Bezlepkový | Ano |
| Další funkce | Vlasy a kůže, Celkový zdravotní stav, Bez lepku |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Bez cukru | Ano |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Hlavní příchuť | Jehněčí |
| Řada | JOSERA Super Premium |
| Bez sóji | Ano |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu. |
| Bílkoviny | 20% |
| Obsah tuku | 11% |
| Hrubý popel | 8,2% |
| Hrubá vláknina | 2,6% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 12.66 kg |
| EAN vonalkód: | 4032254785866 |
| Az állat speciális igényei: | Bőr és szőrzet, Általános egészségi állapot |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Súly: | 12,5 kg |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Gluténmentes: | Igen |
| Egyéb jellemzők: | Haj és bőr, Általános egészségi állapot, Gluténmentes |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Cukormentes: | Igen |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Fő íz: | Bárány |
| Tanács: | JOSERA Szuper Prémium |
| Szójamentes: | Igen |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Fehérjék: | 20% |
| Zsírtartalom: | 11% |
| Durva hamu: | 8,2% |
| Nyersrost: | 2,6% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

