iBox ORCUS X14 Midi Tower Černá
Kód: OBUIBOAXT0324
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
iBox ORCUS X14 Midi Tower Černá| Podporované pevné velikosti disků | 3.5", 2.5", 5.25" |
| Osvětlení | Ano |
| Model | PC |
| Barva | Černá |
| Počet 3,5" pozic | 3 |
| Podporované formáty základní desky | ATX, ITX |
| Formát | Midi Tower |
| Počet 5,25" pozic | 1 |
| Boční okno | Ano |
| Počet 2.5" pozic | 2 |
| Protiprachový filtr | Ano |
| Počet externích 2,25" pozic | 1 |
| Barva podsvětlení | Červená |
| Počet interních 3,5" pozic | 3 |
| Počet expanzních slotů | 7 |
| Výška | 464 mm |
| Šířka | 192 mm |
| Hloubka | 462 mm |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 1 |
| Audio vstup | Ano |
| Počet podporovaných předních ventilátorů (max) | 1 |
| Podporované průměry předních ventilátorů | 120 mm |
| Instalované zadní ventilátory | 1x 120 mm |
| Instalované přední ventilátory | 1x 120 mm |
| Podporované průměry zadních ventilátorů | 120 mm |
| Pozice napájecího zdroje | Spodek |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| Súly: | 5.275 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443052852 |
| Podporované pevné velikosti disků: | 3.5", 2.5", 5.25" |
| Osvětlení: | Ano |
| Model: | PC |
| Barva: | Černá |
| Počet 3,5" pozic: | 3 |
| Podporované formáty základní desky: | ATX, ITX |
| Formát: | Midi Tower |
| Počet 5,25" pozic: | 1 |
| Boční okno: | Ano |
| Počet 2.5" pozic: | 2 |
| Protiprachový filtr: | Ano |
| Počet externích 2,25" pozic: | 1 |
| Barva podsvětlení: | Červená |
| Počet interních 3,5" pozic: | 3 |
| Počet expanzních slotů: | 7 |
| Výška: | 464 mm |
| Šířka: | 192 mm |
| Hloubka: | 462 mm |
| Počet portů USB 2.0: | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A: | 1 |
| Audio vstup: | Ano |
| Počet podporovaných předních ventilátorů (max): | 1 |
| Podporované průměry předních ventilátorů: | 120 mm |
| Instalované zadní ventilátory: | 1x 120 mm |
| Instalované přední ventilátory: | 1x 120 mm |
| Podporované průměry zadních ventilátorů: | 120 mm |
| Pozice napájecího zdroje: | Spodek |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

