iBOX C-65 fekete, GaN 65W univerzális töltő
Kód: LADIBOSIC0010
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
iBOX C-65 fekete, GaN 65W univerzális töltő| Bemeneti frekvencia | 50–60 Hz |
| Bemeneti feszültség | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás | 65 W |
| Bemeneti áram | 1,5 A |
| Szín | Fekete |
| Szélesség | 36 mm |
| Magasság | 32 mm |
| Mélység | 65 mm |
| Mellékelt kábelek | USB-C - USB-C |
| Kimeneti feszültség | 5V |
| Töltő típusa | Belső |
| Kompatibilis töltő | Egyetemes |
| Áramvédelmi elemek | OTP, OCP, túlterhelés, túlfeszültség, SCP, túlfeszültség-védelem, OVP, rövidzárlatvédelem, túlmelegedés elleni védelem |
| Forrás típusa | Légkondicionáló |
| USB 2.0 portok száma | 3 |
| Figyelmeztetés | A terméket az elektronikus berendezések ártalmatlanítására vonatkozó előírásoknak megfelelően kell ártalmatlanítani., Ne használja a terméket nedves környezetben a károsodás és a tűzveszély elkerülése érdekében., Ne nyissa ki és ne szerelje szét a készüléket az áramütés veszélye miatt. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Chargers |
|---|---|
| Súly: | 0.165 kg |
| EAN vonalkód: | 5903968680619 |
| Bemeneti frekvencia: | 50–60 Hz |
| Bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás: | 65 W |
| Bemeneti áram: | 1,5 A |
| Szín: | Fekete |
| Szélesség: | 36 mm |
| Magasság: | 32 mm |
| Mélység: | 65 mm |
| Mellékelt kábelek: | USB-C - USB-C |
| Kimeneti feszültség: | 5V |
| Töltő típusa: | Belső |
| Kompatibilis töltő: | Egyetemes |
| Áramvédelmi elemek: | Egyszeri jelszó, OCP, Túlzott terhelés, Túlfeszültség, SCP, Túlfeszültség-védelem, ÁLLATORVOS, Rövidzárlatvédelem, Túlmelegedés |
| Forrás típusa: | Légkondicionáló |
| USB 2.0 portok száma: | 3 |
| Figyelmeztetés: | A terméket az elektronikus berendezések ártalmatlanítására vonatkozó előírásoknak megfelelően kell ártalmatlanítani., Ne használja a terméket nedves környezetben a károsodás és a tűzveszély elkerülése érdekében., Az áramütés veszélyének elkerülése érdekében ne nyissa ki és ne szerelje szét a készüléket. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

