Huzaro Hero 1.8 Gamer asztal Fekete
Kód: GAMHUZSTO0022
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Huzaro Hero 1.8 Gamer asztal Fekete| Asztallap színe | Fekete |
| Keret színe | Fekete |
| Asztallap anyaga | MDF |
| Asztallap alakja | Téglalap alakú |
| Szín | Fekete |
| Modell | Közvetlen |
| Keret anyaga | Acél |
| Helyes használat | Játékok, Otthoni iroda |
| Asztallap méretei (sz x mé) | 1000 x 600 mm |
| Asztallap anyagvastagsága | 1,5 cm |
| Magasság | 700 mm |
| Állítható lábak | Igen |
| Specifikus jellemzők | Kábelbemenet |
| Beépített fejhallgató-horog | Igen |
| Pohártartó | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Tables and desks |
|---|---|
| Súly: | 11.5 kg |
| EAN vonalkód: | 5903796010923 |
| Asztallap színe: | Fekete |
| Keret színe: | Fekete |
| Asztallap anyaga: | MDF |
| Asztallap alakja: | Téglalap alakú |
| Szín: | Fekete |
| Modell: | Közvetlen |
| Keret anyaga: | Acél |
| Helyes használat: | Játékok, Otthoni iroda |
| Asztallap méretei (sz x mé): | 1000 x 600 mm |
| Asztallap anyagvastagsága: | 1,5 cm |
| Magasság: | 700 mm |
| Állítható lábak: | Igen |
| Specifikus jellemzők: | Kábelbemenet |
| Beépített fejhallgató-horog: | Igen |
| Pohártartó: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

