HUZARO FORCE 4.7 GAMER SZÉK, SZÜRKE HÁLÓ
Kód: GAMHUZFOT0087
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HUZARO FORCE 4.7 GAMER SZÉK, SZÜRKE HÁLÓ| Dőlésszög | 90 - 140° |
| Kartámasz | Igen |
| Ülés színe | Fekete, Szürke |
| Kerekek száma | 5 kör/kör |
| Támogatott játékplatformok | Egyetemes |
| Alapszín | Szürke |
| Állítható háttámla | Igen |
| Ülés típusa | Párnázott ülés |
| Kerékátmérő | 5 cm |
| Világítás | Nem |
| Terméktípus | Gamer szék |
| Magasságállítás | 10 cm |
| Ülés anyaga | Textil |
| Csuklós | Igen |
| Háttámla színe | Fekete, Szürke |
| Kartámasz típusa | Puha kartámasz |
| Hatósági jóváhagyások | SGS |
| Támogatás | Igen |
| Maximális felhasználó súlya | 140 kg |
| Ergonomikus kialakítás | Igen |
| Alapanyag | Acél |
| Lélegző | Igen |
| Háttámla típusa | Párnázott háttámla |
| Háttámla anyaga | Textil |
| Kerék anyaga | Gumi / Poliuretán (PU) |
| Háttámla szélessége | 6 cm |
| Magasság (min.) | 113 cm |
| Kartámasz magassága | 28 cm |
| Szélesség | 670 mm |
| Háttámla magassága | 81 cm |
| Magasság (max.) | 123 cm |
| Ülésmagasság (minimum) | 43 cm |
| Mélység | 500 mm |
| Ülésmagasság (max.) | 53 cm |
| Ülésmélység | 50 cm |
| Háttámla szélessége | 55 cm |
| Ülés szélessége | 37 cm |
| Nyaktámasztó párna | Igen |
| Versenykormányt/botkormányt is beleértve | Nem |
| Állítható ülésmagasság | Igen |
| Fejtámla | Igen |
| Ágyéki párna | Igen |
| Figyelmeztetés | Tartsa távol nyílt lángtól és magas hőmérséklettől., Ne használja a széket a rendeltetésének nem megfelelő módon., Kerülje a hirtelen mozdulatokat ülés közben, hogy elkerülje az elesést. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Gaming armchairs |
|---|---|
| Súly: | 1.85 kg |
| EAN vonalkód: | 5903796011753 |
| Dőlésszög: | 90 - 140° |
| Kartámasz: | Igen |
| Ülés színe: | Fekete, Szürke |
| Kerekek száma: | 5 kör/kör |
| Támogatott játékplatformok: | Egyetemes |
| Alapszín: | Szürke |
| Állítható háttámla: | Igen |
| Ülés típusa: | Párnázott ülés |
| Kerékátmérő: | 5 cm |
| Világítás: | Nem |
| Terméktípus: | Gamer szék |
| Magasságállítás: | 10 cm |
| Ülés anyaga: | Textil |
| Csuklós: | Igen |
| Háttámla színe: | Fekete, Szürke |
| Kartámasz típusa: | Puha kartámasz |
| Hatósági jóváhagyások: | SGS |
| Támogatás: | Igen |
| Maximális felhasználó súlya: | 140 kg |
| Ergonomikus kialakítás: | Igen |
| Alapanyag: | Acél |
| Lélegző: | Igen |
| Háttámla típusa: | Párnázott háttámla |
| Háttámla anyaga: | Textil |
| Kerék anyaga: | Gumi / Poliuretán (PU) |
| Háttámla szélessége: | 55 cm |
| Magasság (min.): | 113 cm |
| Kartámasz magassága: | 28 cm |
| Szélesség: | 670 mm |
| Háttámla magassága: | 81 cm |
| Magasság (max.): | 123 cm |
| Ülésmagasság (minimum): | 43 cm |
| Mélység: | 500 mm |
| Ülésmagasság (max.): | 53 cm |
| Ülésmélység: | 50 cm |
| Ülés szélessége: | 37 cm |
| Nyaktámasztó párna: | Igen |
| Versenykormányt/botkormányt is beleértve: | Nem |
| Állítható ülésmagasság: | Igen |
| Fejtámla: | Igen |
| Ágyéki párna: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Nyílt lángtól és magas hőmérséklettől távol tartandó., Ne használja a széket a rendeltetésének nem megfelelő módon., Kerülje a hirtelen mozdulatokat ülés közben, hogy elkerülje az elesést. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

