HUION KAMVAS PRO 24 4K GRAFIKUS TÁBLA
Kód: TABHUOTAG0056
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HUION KAMVAS PRO 24 4K GRAFIKUS TÁBLA| Szín | Fekete |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Áramfogyasztás | 35 W |
| Adapter kimeneti áram | 3 A |
| Adapter kimeneti feszültsége | 19 V |
| Bemeneti feszültség | 100 - 240 V |
| Mélység | 364 mm |
| Szélesség | 589,2 mm |
| Magasság | 22,7 mm |
| Tabletta súlya | 6,3 kg |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Mac OS X 10.12 Sierra |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek | Android |
| Hangbemenet/kimenet | Igen |
| USB-port | Igen |
| HDMI | Igen |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| USB-port típusa | USB Type-C |
| USB A típusú portok száma | 2 |
| Felület | HDMI/DP/USB |
| Képarány | 16:9 |
| Vízszintes látószög | 178° |
| Kijelző | IPS |
| Kontrasztarány (tipikus) | 1200:1 |
| Kijelzőtechnológia | QLED |
| HD felbontás típusa | 4K Ultra HD |
| Kijelző felbontása | 3840 x 2160 képpont |
| Függőleges pórusszög | 178° |
| Fényesség | 220 cd/m² |
| HDR-támogatás | Igen |
| Kijelzőszínek száma | 1,07 milliárd szín |
| Teljes laminálás | Igen |
| Válasz | 10 ms |
| Tükröződésmentes képernyő | Igen |
| Átlós | 60,45 cm (23,8") |
| Tisztítókendő | Igen |
| Mellékelt kábelek | USB A típusú - USB C típusú, Tápkábel, HDMI, USB-C - USB-C |
| Adapter mellékelve | Igen |
| Tollhegyek száma | 10 |
| Felhasználói útmutató | Igen |
| Vezeték nélküli toll | Igen |
| A készlet tartalma | KD100 mini billentyűzet |
| A készletben található tartozékok | Kesztyű |
| Nyomásszintek | 8192 |
| Toll mellékelve | Igen |
| Megkülönböztetés | 5080 lpi |
| Válaszsebesség (ceruza) | 300 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Állvány | Igen |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 20–80% |
| Maximális olvasási magasság | 1 cm |
| Munkaterület | 527,04 × 296,46 mm |
| Márkaspecifikus technológiák | Kvantumpont |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség | 140% |
| Csatlakozási technológia | Kábel |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Graphic tablets |
|---|---|
| Súly: | 9.435 kg |
| EAN vonalkód: | 6930444802271 |
| Szín: | Fekete |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Áramfogyasztás: | 35 W |
| Adapter kimeneti áram: | 3 A |
| Adapter kimeneti feszültsége: | 19 V |
| Bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| Mélység: | 364 mm |
| Szélesség: | 589,2 mm |
| Magasság: | 22,7 mm |
| Tabletta súlya: | 6,3 kg |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS X 10.12 Sierra |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | Android |
| Hangbemenet/kimenet: | Igen |
| USB-port: | Igen |
| HDMI: | Igen |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| USB-port típusa: | USB Type-C |
| USB A típusú portok száma: | 2 |
| Felület: | HDMI/DP/USB |
| Képarány: | 16:9 |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Kijelző: | IPS |
| Kontrasztarány (tipikus): | 1200:1 |
| Kijelzőtechnológia: | QLED |
| HD felbontás típusa: | 4K Ultra HD |
| Kijelző felbontása: | 3840 x 2160 képpont |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Fényesség: | 220 cd/m² |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Kijelzőszínek száma: | 1,07 milliárd szín |
| Teljes laminálás: | Igen |
| Válasz: | 10 ms |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Átlós: | 60,45 cm (23,8") |
| Tisztítókendő: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | USB A típusú - USB C típusú, Tápkábel, HDMI, USB-C - USB-C |
| Adapter mellékelve: | Igen |
| Tollhegyek száma: | 10 |
| Felhasználói útmutató: | Igen |
| Vezeték nélküli toll: | Igen |
| A készlet tartalma: | KD100 mini billentyűzet |
| A készletben található tartozékok: | Kesztyű |
| Nyomásszintek: | 8192 |
| Toll mellékelve: | Igen |
| Megkülönböztetés: | 5080 lpi |
| Válaszsebesség (ceruza): | 300 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Állvány: | Igen |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 20–80% |
| Maximális olvasási magasság: | 1 cm |
| Munkaterület: | 527,04 × 296,46 mm |
| Márkaspecifikus technológiák: | Kvantumpont |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség: | 140% |
| Csatlakozási technológia: | Kábel |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

