HPE LTO-7 Ultrium 15TB RW adatkazetta üres adatszalag 1,26 cm
Kód: STSHPNSTR0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HPE LTO-7 Ultrium 15TB RW adatkazetta üres adatszalag 1,26 cm| Szélesség | 113 mm |
| Szalagméret | 1,26 cm |
| Mélység | 27,9 mm |
| Szalaghossz | 960 méter |
| Magasság | 111 mm |
| Súly | 270 g |
| Szalagvastagság | 5,6 µm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Súly (császári) | 0,272 kg (0,6 font) |
| Olvasási sebesség | 700 MB/s |
| Méretek (sz x mé x ma) | 113 × 27,9 × 111 mm (4,45 × 1,1 × 4,37 hüvelyk) |
| Alapfólia | Bárium-ferrit |
| kényszerítő erő | 2200-2300 Oe |
| Írástechnológia | LTO-7 Ultrium |
| Szalag szélessége | 1,26 cm |
| Médiaformátum | Újraírható |
| Terméktípus | Üres adatszalag |
| Szín | Kék |
| Szalag élettartama | 30 év(ek) |
| Sávszám | 3584 |
| Felvételi sűrűség | 485 kbit/hüvelyk |
| Médiatípus | Hosszú távú átvitel |
| Kapacitás tömörítés után | 15 TB |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 10–45 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 20–60% |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10–80% |
| Harmonizált Rendszerkód | 84717098 |
| Átviteli sebesség | 700 MB/s |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Tapes for streamers |
|---|---|
| Súly: | 0.254 kg |
| EAN vonalkód: | 889894157720 |
| Szélesség: | 113 mm |
| Szalagméret: | 1,26 cm |
| Mélység: | 27,9 mm |
| Szalaghossz: | 960 méter |
| Magasság: | 111 mm |
| Súly: | 270 g |
| Szalagvastagság: | 5,6 µm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Súly (császári): | 0,272 kg (0,6 font) |
| Olvasási sebesség: | 700 MB/s |
| Méretek (sz x mé x ma): | 113 × 27,9 × 111 mm (4,45 × 1,1 × 4,37 hüvelyk) |
| Alapfólia: | Bárium-ferrit |
| kényszerítő erő: | 2200-2300 Oe |
| Írástechnológia: | LTO-7 Ultrium |
| Szalag szélessége: | 1,26 cm |
| Médiaformátum: | Újraírható |
| Terméktípus: | Üres adatszalag |
| Szín: | Kék |
| Szalag élettartama: | 30 év(ek) |
| Sávszám: | 3584 |
| Felvételi sűrűség: | 485 kbit/hüvelyk |
| Médiatípus: | Hosszú távú átvitel |
| Kapacitás tömörítés után: | 15 TB |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 10–45 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 20–60% |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10–80% |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84717098 |
| Átviteli sebesség: | 700 MB/s |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

