HP OMEN gamer monitor 27 hüvelykes QHD 180 Hz - 27q G2
Kód: MONHP-GAM0028
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP OMEN gamer monitor 27 hüvelykes QHD 180 Hz - 27q G2| Áramfogyasztás | 30 W |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,3 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,29 W |
| Energiahatékonysági osztály (HDR) | G |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként | 25 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | F |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül | 56 kWh |
| Maximális energiafogyasztás | 67 Ny |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Tápegység típusa | Belső |
| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Levehető állvány | Igen |
| Piaci kategória | Játék |
| Szín | Fekete |
| Láb színe | Fekete |
| Szélesség (állvánnyal) | 613,6 mm |
| Mélység (állvánnyal) | 223,3 mm |
| Magasság (állvánnyal) | 523,7 mm |
| Súly (állvánnyal) | 7,33 kg |
| Súly (állvány nélkül) | 5,29 kg |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Csomag magassága | 446 mm |
| Súly csomagolással együtt | 10,4 kg |
| Csomag szélessége | 699 mm |
| Csomagolási mélység | 160 mm |
| Általános termékbiztonsági rendelet (GPSR) URL-címe | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Súly | 7,33 kg |
| UNSPSC kód | 43211902 |
| Megfelelőségi tanúsítványok | CCC, CE, BIS, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), BSMI, CB, EAC, WEEE, VCCI, Mexikói Hivatalos Szabvány (NOM), CEL, RoHS, KCC |
| Gyártói garancia | HP 2 éves korlátozott garancia |
| Tanúsítvány | BIS; BSMI; CB; CCC; CE; CEL; CSA; EAC; FCC; ISO 9241-307; KC/KCC; NOM; PSB; TUV Bauart; TUV LBL; VCCI; WEEE; ISC; Kaliforniai Energiaügyi Bizottság (CEC); WW alkalmazás; ICE; TÜV villódzásmentes tanúsítvány; Egyesült Arab Emírségek biztonsága; Egyesült Arab Emírségek RoHS; Biztonság (Dél-Afrika); Biztonság (Ukrajna) |
| HDMI portok száma | 2 |
| HDCP | Igen |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| Fejhallgató kimenetek | 1 |
| HDMI-verzió | 2.0 |
| Fejhallgató kimenet | Igen |
| Fejhallgató csatlakoztatása | 3,5 mm |
| DisplayPort-verzió | 1.4 |
| HDMI | Igen |
| AMD FreeSync típus | FreeSync |
| Kék fény csökkentő technológia | Igen |
| HP szegmens | Otthon |
| NVIDIA G-SYNC | Nem |
| AMD FreeSync | Igen |
| Villogáscsökkentő technológia | Igen |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 20–80% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 5–35 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 5 - 95% |
| Üzemeltetési magasság | 0 - 5000 m |
| Nem üzemi magasság | 0 - 12192 méter |
| Vízszintes látószög | 178° |
| HD felbontás típusa | Quad HD |
| Képarány | 16:9 |
| Képernyő alakja | Lakás |
| Natív képarány | 16:9 |
| Kijelző felbontása | 2560 x 1440 képpont |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben) | 68,6 cm |
| LED-es háttérvilágítás | Igen |
| Érintőképernyő | Nem |
| Kijelzőtechnológia | LCD |
| Maximális felépülési sebesség | 180 Hz |
| Támogatott grafikus felbontás | 1280 x 1024 (SXGA), 3840 x 2160, 1920 x 1200 (WUXGA), 1280 x 800, 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080), 1440 x 900 (WXGA+), 720 x 400, 640 x 480 (VGA), 1600 x 900, 720 x 480, 800 x 600 (SVGA), 2560 x 1440, 720 x 576, 1680 x 1050 (WSXGA+), 1024 x 768 (XGA) |
| Kijelzőszínek száma | 16,7 millió szín |
| Függőleges pórusszög | 178° |
| Tükröződésmentes képernyő | Igen |
| Felületi keménység | 3H |
| Szellemkép | 25% |
| Kontrasztarány (tipikus) | 1000:1 |
| Válaszidő mérési típusa | GTG (szürkéről szürkére) |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia | Nagy dinamikatartomány (HDR) 400 |
| Kijelző átlója | 68,6 cm (27") |
| Kijelzőfelület | Homályos |
| Panel típusa | IPS |
| Látható méret (vízszintes) | 59,7 cm |
| Képernyő fényereje (tipikus) | 400 cd/m² |
| Látható méret (függőleges) | 33,6 cm |
| Háttérvilágítás típusa | Edge-Lit |
| Színmélység | 8 bit |
| HDR-támogatás | Igen |
| Pixelsűrűség | 0,2331 × 0,2331 mm |
| Válasz | 1 ms |
| Pixelsűrűség | 109ppi |
| Állvány mellékelve | Igen |
| Gyors útmutató | Igen |
| Mellékelt kábelek | AC, DisplayPort |
| Mellékelt szoftverek | OMEN Játékközpont |
| Panelre szerelhető interfész | 100 x 100 |
| Maximálisan állítható magasság | 10 cm |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| Képernyőmenü (OSD) | Igen |
| Dőlésszög | -5 - 20° |
| Magasságállítás | Igen |
| Középső csap | Igen |
| Dőlésszögállítás | Igen |
| Figyelmeztetés | A monitor olyan anyagokat tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre, kérjük, kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Ne tegye ki víznek vagy túlzott páratartalomnak., Kerülje a folyadékokkal való közvetlen érintkezést. |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199642200159 |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja | 2210393 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 10.42 kg |
| EAN vonalkód: | 198701661719 |
| Áramfogyasztás: | 30 W |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,3 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,29 W |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | G |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 25 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | F |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül: | 56 kWh |
| Maximális energiafogyasztás: | 67 Ny |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Tápegység típusa: | Belső |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Levehető állvány: | Igen |
| Piaci kategória: | Játék |
| Szín: | Fekete |
| Láb színe: | Fekete |
| Szélesség (állvánnyal): | 613,6 mm |
| Mélység (állvánnyal): | 223,3 mm |
| Magasság (állvánnyal): | 523,7 mm |
| Súly (állvánnyal): | 7,33 kg |
| Súly (állvány nélkül): | 5,29 kg |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Csomag magassága: | 446 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 10,4 kg |
| Csomag szélessége: | 699 mm |
| Csomagolási mélység: | 160 mm |
| Általános termékbiztonsági rendelet (GPSR) URL-címe: | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Súly: | 7,33 kg |
| UNSPSC kód: | 43211902 |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | CCC, CE, BIS, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), BSMI, CB, EAC, Elektromos és elektronikus hulladék, VCCI, Hivatalos mexikói szabvány (NOM), CÉL, RoHS, KCC |
| Gyártói garancia: | HP 2 éves korlátozott garancia |
| Tanúsítvány: | BIS; BSMI; CB; CCC; CE; CEL; CSA; EAC; FCC; ISO 9241-307; KC/KCC; NOM; PSB; TUV Bauart; TUV LBL; VCCI; WEEE; ISC; Kaliforniai Energiaügyi Bizottság (CEC); WW alkalmazás; ICE; TÜV villódzásmentes tanúsítvány; Egyesült Arab Emírségek biztonsága; Egyesült Arab Emírségek RoHS; Biztonság (Dél-Afrika); Biztonság (Ukrajna) |
| HDMI portok száma: | 2 |
| HDCP: | Igen |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| Fejhallgató kimenetek: | 1 |
| HDMI-verzió: | 2.0 |
| Fejhallgató kimenet: | Igen |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | 3,5 mm |
| DisplayPort-verzió: | 1.4 |
| HDMI: | Igen |
| AMD FreeSync típus: | FreeSync |
| Kék fény csökkentő technológia: | Igen |
| HP szegmens: | Otthon |
| NVIDIA G-SYNC: | Nem |
| AMD FreeSync: | Igen |
| Villogáscsökkentő technológia: | Igen |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 20–80% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 5–35 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 5 - 95% |
| Üzemeltetési magasság: | 0 - 5000 m |
| Nem üzemi magasság: | 0 - 12192 méter |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| HD felbontás típusa: | Quad HD |
| Képarány: | 16:9 |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Kijelző felbontása: | 2560 x 1440 képpont |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 68,6 cm |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Kijelzőtechnológia: | LCD |
| Maximális felépülési sebesség: | 180 Hz |
| Támogatott grafikus felbontás: | 1280 x 1024 (SXGA), 3840x2160, 1920 x 1200 (WUXGA), 1280x800, 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080), 1440 x 900 (WXGA+), 720x400, 640 x 480 (VGA), 1600x900, 720x480, 800 x 600 (SVGA), 2560x1440, 720x576, 1680 x 1050 (XGA+), 1024 x 768 (XGA) |
| Kijelzőszínek száma: | 16,7 millió szín |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Felületi keménység: | 3H |
| Szellemkép: | 25% |
| Kontrasztarány (tipikus): | 1000:1 |
| Válaszidő mérési típusa: | GTG (szürkéről szürkére) |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Nagy dinamikatartomány (HDR) 400 |
| Kijelző átlója: | 68,6 cm (27") |
| Kijelzőfelület: | Homályos |
| Panel típusa: | IPS |
| Látható méret (vízszintes): | 59,7 cm |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 400 cd/m² |
| Látható méret (függőleges): | 33,6 cm |
| Háttérvilágítás típusa: | Edge-Lit |
| Színmélység: | 8 bit |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Pixelsűrűség: | 109ppi |
| Válasz: | 1 ms |
| Állvány mellékelve: | Igen |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló, DisplayPort |
| Csomagolt szoftver: | OMEN Játékközpont |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 |
| Maximálisan állítható magasság: | 10 cm |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Képernyőmenü (OSD): | Igen |
| Dőlésszög: | -5 - 20° |
| Magasságállítás: | Igen |
| Középső csap: | Igen |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| Figyelmeztetés: | A monitor olyan anyagokat tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre, kérjük, kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Ne tegye ki víznek vagy túlzott nedvességnek., Kerülje a folyadékokkal való közvetlen érintkezést. |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 199642200159 |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | 2210393 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

