HILL'S PRESCRIPTION DIET Urinary Care Canine c/d Multicare Suché krmivo pro psy Kuřecí maso 4 kg
Kód: DLZHLSKSP0086
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HILL'S PRESCRIPTION DIET Urinary Care Canine c/d Multicare Suché krmivo pro psy Kuřecí maso 4 kg| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie produktu | Suché krmivo, Veterinární krmivo |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Typ zvířete | Pes |
| Velikost plemene | Všechny velikosti (2 - 80 kg), Vhodné pro všechna plemena |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Typ balení | Taška |
| Laktóza zdarma | Ano |
| Bez konzervačních látek | Ano |
| Stáří zvířete | Senior, Dospělí |
| Další funkce | Nemocné močové cesty, Pro seniory, Struvitové kameny |
| Bez cukru | Ano |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Specifické potřeby zvířete | Ochrana močového systému, Prevence tvorby struvitových kamenů, Rozpouštění struvitových kamenů |
| Příchuť krmiva | Kuřecí maso |
| Hmotnost | 4 kg |
| Forma dávkování | Pevný |
| Účinky na zdraví | Zdraví močových cest |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Bez sóji | Ano |
| Bezlepkový | Ne |
| Řada | Hill's Prescription Diet |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Omega-3 mastné kyseliny | 0,7% |
| Omega-6 mastné kyseliny | 3,83% |
| Sodík | 0,22% |
| Obsah draslíku | 0,7% |
| Obsah tuku | 15,3% |
| Obsah zinku | 158 mg/kg |
| Hrubý popel | 4,4% |
| Obsah hořčíku | 0,09% |
| Vápník | 0,61% |
| Obsah vitamínu D3 | 830 IU/kg |
| Obsah železa | 76,4 mg/kg |
| Obsah vitamínu E | 600 mg/kg |
| Obsah jódu | 1,2 mg/kg |
| Obsah mědi | 7,5 mg/kg |
| Obsah vitamínu A | 10905 IU/kg |
| Hrubá vláknina | 1,8% |
| Obsah manganu | 7,9 mg/kg |
| Obsah taurinu | 0,11% |
| Bílkoviny | 20% |
| Obsah selénu | 0,2 mg/kg |
| Fosfor | 0,48% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 4.092 kg |
| EAN vonalkód: | 052742052144 |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Termékkategória: | Száraz étel, Állatorvosi takarmány |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Állattípus: | KUTYA |
| Fajtaméret: | Minden méret (2 - 80 kg), Minden fajtának alkalmas |
| Fő íz: | Csirke |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Laktózmentes: | Igen |
| Tartósítószermentes: | Igen |
| Az állat kora: | Idősebb, Felnőttek |
| Egyéb jellemzők: | Beteg húgyúti, Időseknek, Struvit kövek |
| Cukormentes: | Igen |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Az állat speciális igényei: | Húgyúti rendszer védelme, A struvit kövek képződésének megelőzése, Struvit kövek feloldása |
| Takarmány íze: | Csirke |
| Súly: | 4 kg |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Egészségügyi hatások: | Húgyúti egészség |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Szójamentes: | Igen |
| Gluténmentes: | Nem |
| Tanács: | Hill's vényköteles diéta |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. |
| Omega-3 zsírsavak: | 0,7% |
| Omega-6 zsírsavak: | |
| Nátrium: | 0,22% |
| Káliumtartalom: | 0,7% |
| Zsírtartalom: | 15,3% |
| Cinktartalom: | |
| Durva hamu: | 4,4% |
| Magnéziumtartalom: | 0,09% |
| Kalcium: | 0,61% |
| D3-vitamin tartalom: | |
| Vastartalom: | |
| E-vitamin tartalom: | 600 mg/kg |
| Jódtartalom: | 1,2 mg/kg |
| Réztartalom: | 7,5 mg/kg |
| A-vitamin tartalom: | |
| Nyersrost: | 1,8% |
| Mangántartalom: | 7,9 mg/kg |
| Taurin tartalom: | 0,11% |
| Fehérjék: | 20% |
| Szeléntartalom: | 0,2 mg/kg |
| Foszfor: | 0,48% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

