HILL'S PRESCRIPTION DIET Liver Care Canine l/d Suché krmivo pro psy 10 kg
Kód: DLZHLSKSP0082
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HILL'S PRESCRIPTION DIET Liver Care Canine l/d Suché krmivo pro psy 10 kg| Specifické potřeby zvířete | Onemocnění jater |
| Typ zvířete | Pes |
| Příchuť krmiva | Maso |
| Typ balení | Taška |
| Hmotnost | 10 kg |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Laktóza zdarma | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Řada | Hill's Prescription Diet |
| Bezlepkový | Ne |
| Kategorie produktu | Suché krmivo, Veterinární krmivo |
| Forma dávkování | Pevný |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Bez cukru | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Stáří zvířete | V každém věku |
| Další funkce | Nemocná játra |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena, Všechny velikosti (2 - 80 kg) |
| Hlavní příchuť | Drůbež |
| Bez konzervačních látek | Ano |
| Účinky na zdraví | Ochrana jater |
| Varování | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Obsahuje vitamíny | Vitamín C, Omega-3, Omega-6, Vitamín E, L-karnitin |
| Obsah tuku | 23,6% |
| Fosfor | 0.63% |
| Vápník | 0,79% |
| Bílkoviny | 18,1% |
| Obsah draslíku | 0,94% |
| Obsah hořčíku | 0,13% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 10.05 kg |
| EAN vonalkód: | 052742042459 |
| Az állat speciális igényei: | Májbetegség |
| Állattípus: | KUTYA |
| Takarmány íze: | Hús |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Súly: | 10 kg |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Laktózmentes: | Igen |
| Szójamentes: | Igen |
| Súlytartomány: | 5 kg - 9,9 kg |
| Tanács: | Hill's vényköteles diéta |
| Gluténmentes: | Nem |
| Termékkategória: | Száraz étel, Állatorvosi takarmány |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Cukormentes: | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Az állat kora: | Bármely korban |
| Egyéb jellemzők: | Beteg máj |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas, Minden méret (2 - 80 kg) |
| Fő íz: | Baromfi |
| Tartósítószermentes: | Igen |
| Egészségügyi hatások: | |
| Figyelmeztetés: | Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. |
| Vitaminokat tartalmaz: | C-vitamin, Omega-3, Omega-6, E-vitamin, L-karnitin |
| Zsírtartalom: | |
| Foszfor: | |
| Kalcium: | 0,79% |
| Fehérjék: | |
| Káliumtartalom: | 0,94% |
| Magnéziumtartalom: | 0,13% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

