Hill's Prescription Diet Feline k/d Kidney Care – suché krmivo pro kočky s onemocněním ledvin – 3kg
Kód: DLZHLSKSP0105
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Hill's Prescription Diet Feline k/d Kidney Care – suché krmivo pro kočky s onemocněním ledvin – 3kg| Hlavní příchuť | Kuře |
| Řada | Hill's Prescription Diet |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí, Senior |
| Kategorie produktu | Veterinární krmivo, Suché krmivo |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Kategorie | Pro kočky |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Další funkce | Selhání ledvin |
| Specifické potřeby zvířete | Zdravé ledviny, Ochrana ledvin |
| Hmotnost | 3 kg |
| Příchuť krmiva | Kuřecí maso |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Účinky na zdraví | Zdravé ledviny |
| Typ zvířete | Kočka |
| Typ balení | Taška |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Varování | Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu. |
| Hrubá vláknina | 0,94% |
| Hrubý popel | 4,9% |
| Bílkoviny | 28,3% |
| Fosfor | 0.46% |
| Obsah tuku | 21,5% |
| Obsah draslíku | 0,72% |
| Sodík | 0,23% |
| Obsah hořčíku | 0,06% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 3.05 kg |
| EAN vonalkód: | 052742043760 |
| Fő íz: | Csirke |
| Tanács: | Hill's vényköteles diéta |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek, Idősebb |
| Termékkategória: | Állatorvosi takarmány, Száraz étel |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Kategória: | Macskák számára |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Egyéb jellemzők: | Veseelégtelenség |
| Az állat speciális igényei: | Egészséges vesék, Vesevédelem |
| Súly: | 3 kg |
| Takarmány íze: | Csirke |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Egészségügyi hatások: | Egészséges vesék |
| Állattípus: | Macska |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Figyelmeztetés: | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Nyersrost: | 0,94% |
| Durva hamu: | 4,9% |
| Fehérjék: | |
| Foszfor: | |
| Zsírtartalom: | 21,5% |
| Káliumtartalom: | 0,72% |
| Nátrium: | |
| Magnéziumtartalom: | 0,06% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

