HILL'S PRESCRIPTION DIET Feline c/d Urinary Care Multicare Suché krmivo pro kočky Kuřecí maso 8 kg
Kód: DLZHLSKSP0104
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HILL'S PRESCRIPTION DIET Feline c/d Urinary Care Multicare Suché krmivo pro kočky Kuřecí maso 8 kg| Hmotnost | 8 kg |
| Typ balení | Taška |
| Specifické potřeby zvířete | Prevence tvorby struvitových kamenů, Rozpouštění struvitových kamenů, Ochrana před tvorbou struvitových a kalcium oxalátových kamenů |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Stáří zvířete | Senior, Dospělí |
| Řada | Hill's Prescription Diet |
| Příchuť krmiva | Kuřecí maso |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Forma dávkování | Pevný |
| Typ zvířete | Kočka |
| Účinky na zdraví | Rozpuštění ledvinových kamenů |
| Další funkce | Struvitové kameny |
| Kategorie | Pro kočky |
| Kategorie produktu | Veterinární krmivo, Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu. |
| Hrubý popel | 5,1% |
| Obsah hořčíku | 0,07% |
| Fosfor | 0,64% |
| Bílkoviny | 32% |
| Obsah tuku | 15,2% |
| Obsah draslíku | 0,65% |
| Sodík | 0,35% |
| Hrubá vláknina | 0,94% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 8.1 kg |
| EAN vonalkód: | 052742042213 |
| Súly: | 8 kg |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Az állat speciális igényei: | A struvit kövek képződésének megelőzése, Struvit kövek feloldása, Védelem a struvit- és kalcium-oxalát kövek képződése ellen |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Az állat kora: | Idősebb, Felnőttek |
| Tanács: | Hill's vényköteles diéta |
| Takarmány íze: | Csirke |
| Fő íz: | Csirke |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Állattípus: | Macska |
| Egészségügyi hatások: | |
| Egyéb jellemzők: | Struvit kövek |
| Kategória: | Macskák számára |
| Termékkategória: | Állatorvosi takarmány, Száraz étel |
| Súlytartomány: | 5 kg - 9,9 kg |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Durva hamu: | 5,1% |
| Magnéziumtartalom: | 0,07% |
| Foszfor: | 0,64% |
| Fehérjék: | 32% |
| Zsírtartalom: | 15,2% |
| Káliumtartalom: | 0,65% |
| Nátrium: | 0,35% |
| Nyersrost: | 0,94% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

