HILL'S PRESCRIPTION DIET Feline c/d Urinary Care Multicare Stress Suché krmivo pro kočky Kuřecí maso 3 kg
Kód: DLZHLSKSP0106
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HILL'S PRESCRIPTION DIET Feline c/d Urinary Care Multicare Stress Suché krmivo pro kočky Kuřecí maso 3 kg| Kategorie produktu | Suché krmivo, Veterinární krmivo |
| Typ balení | Taška |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Specifické potřeby zvířete | Ochrana močového systému |
| Hmotnost | 3 kg |
| Příchuť krmiva | Kuřecí maso |
| Typ zvířete | Kočka |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Forma dávkování | Pevný |
| Účinky na zdraví | Zdraví močových cest |
| Další funkce | Celkový zdravotní stav, Kontrola bezoárů |
| Stáří zvířete | Dospělí, Senior |
| Řada | Hill's Prescription Diet |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Kategorie | Pro kočky |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Sodík | 0,35% |
| Bílkoviny | 32% |
| Obsah draslíku | 0,85% |
| Obsah tuku | 15,2% |
| Obsah hořčíku | 0,07% |
| Hrubý popel | 5,3% |
| Fosfor | 0,67% |
| Hrubá vláknina | 1% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 3.04 kg |
| EAN vonalkód: | 052742044330 |
| Termékkategória: | Száraz étel, Állatorvosi takarmány |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Az állat speciális igényei: | Húgyúti rendszer védelme |
| Súly: | 3 kg |
| Takarmány íze: | Csirke |
| Állattípus: | Macska |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Egészségügyi hatások: | Húgyúti egészség |
| Egyéb jellemzők: | Általános egészségi állapot, Bezoár-ellenőrzés |
| Az állat kora: | Felnőttek, Idősebb |
| Tanács: | Hill's vényköteles diéta |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Fő íz: | Csirke |
| Kategória: | Macskák számára |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. |
| Nátrium: | 0,35% |
| Fehérjék: | 32% |
| Káliumtartalom: | 0,85% |
| Zsírtartalom: | 15,2% |
| Magnéziumtartalom: | 0,07% |
| Durva hamu: | 5,3% |
| Foszfor: | 0,67% |
| Nyersrost: | 1% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

