HILL'S Prescription Diet Derm Complete Canine - suché krmivo pro psy - 12 kg
Kód: DLZHLSKSP0060
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HILL'S Prescription Diet Derm Complete Canine - suché krmivo pro psy - 12 kg| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Velikost plemene | Střední plemeno 10 - 25 kg, Velké plemeno 25 - 45 kg, Střední a velké (11-44 kg) |
| Specifické potřeby zvířete | Potravinová alergie, Alergický |
| Psí plemeno | Všechna plemena středních a velkých psů |
| Laktóza zdarma | Žádné údaje |
| Bez cukru | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Žádné umělé přísady | Žádné dostupné údaje |
| Řada | Hill's Prescription Diet |
| Typ zvířete | Pes |
| Forma dávkování | Pevný |
| Typ balení | Taška |
| Bez umělých barviv | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Příchuť krmiva | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Hmotnost | 12 kg |
| Bezlepkový | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Kategorie produktu | Suché krmivo, Veterinární krmivo |
| Hlavní příchuť | Vejce |
| Účinky na zdraví | Léčba alergie, Kůže a srst |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Další funkce | Celkový zdravotní stav |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu. |
| Obsah vitamínu C | 100 mg/kg |
| Bílkoviny | 15,6% |
| Obsah manganu | 8,9 mg/kg |
| Obsah vitamínu D3 | 732 IU/kg |
| Obsah vitamínu E | 800 mg/kg |
| Hrubý popel | 5% |
| Obsah vitamínu A | 10336 IU/kg |
| Obsah tuku | 14,5% |
| Obsah jódu | 1,3 mg/kg |
| Obsah železa | 85,9 mg/kg |
| Obsah mědi | 8,5 mg/kg |
| Hrubá vláknina | 1,2% |
| Kyselina linolová | 34000 mg/kg |
| Obsah selénu | 0,2 mg/kg |
| Obsah zinku | 178 mg/kg |
| Obsah beta-karotenu | 2,5 mg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 12.2 kg |
| EAN vonalkód: | 052742038704 |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Fajtaméret: | Közepes testsúlyú 10-25 kg, Nagytestű 25 - 45 kg, Közepes és nagy (11-44 kg) |
| Az állat speciális igényei: | Ételallergia, Allergiás |
| Kutyafajta: | Minden közepes és nagytestű kutyafajta |
| Laktózmentes: | Nincsenek adatok |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Nincsenek mesterséges összetevők: | Nincsenek elérhető adatok |
| Tanács: | Hill's vényköteles diéta |
| Állattípus: | KUTYA |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Nincsenek elérhető adatok |
| Takarmány íze: | Nincsenek elérhető adatok |
| Súly: | 12 kg |
| Gluténmentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Termékkategória: | Száraz étel, Állatorvosi takarmány |
| Fő íz: | Tojás |
| Egészségügyi hatások: | Allergiakezelés, Bőr és szőrzet |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Egyéb jellemzők: | Általános egészségi állapot |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| C-vitamin tartalom: | 100 mg/kg |
| Fehérjék: | 15,6% |
| Mangántartalom: | |
| D3-vitamin tartalom: | |
| E-vitamin tartalom: | 800 mg/kg |
| Durva hamu: | 5% |
| A-vitamin tartalom: | |
| Zsírtartalom: | 14,5% |
| Jódtartalom: | 1,3 mg/kg |
| Vastartalom: | |
| Réztartalom: | |
| Nyersrost: | 1,2% |
| Linolsav: | 34000 mg/kg |
| Szeléntartalom: | 0,2 mg/kg |
| Cinktartalom: | |
| Béta-karotin tartalom: |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

