HILL'S PRESCRIPTION DIET Canine Metabolic Suché krmivo pro psy Kuřecí maso 12 kg
Kód: AMABEZKAR3481
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HILL'S PRESCRIPTION DIET Canine Metabolic Suché krmivo pro psy Kuřecí maso 12 kg| Bez umělých barviv | Ano |
| Psí plemeno | Všechna plemena velkých a obřích psů, Všechna plemena středně velkých psů, Boxer |
| Laktóza zdarma | Ano |
| Příchuť krmiva | Kuřecí maso |
| Typ zvířete | Pes |
| Bezlepkový | Ne |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Bez sóji | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Sklon k nadváze, Pomáhá udržovat zdravou hmotnost |
| Hmotnost | 12 kg |
| Typ balení | Taška |
| Bez konzervačních látek | Ano |
| Velikost plemene | Obrovský (> 45 kg), Střední a velké (11-44 kg), Vhodné pro všechna plemena |
| Bez cukru | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Účinky na zdraví | Udržení zdravé hmotnosti, zlepšení trávení a celkového zdraví. |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Kategorie produktu | Suché krmivo, Veterinární krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Další funkce | Nadváha |
| Stáří zvířete | Dospělí, Senior |
| Řada | Hill's Prescription Diet |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Sodík | 0,37% |
| Obsahuje vitamíny | Vitamín E, Vitamín C, Vitamin Mg, Omega-3, Omega-6 |
| Bílkoviny | 27,6% |
| Obsah tuku | 12,2% |
| Vápník | 0,9% |
| Obsah draslíku | 0,84% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 12.05 kg |
| EAN vonalkód: | 052742209906 |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Kutyafajta: | Minden nagy és óriástestű kutyafajta, Minden közepes méretű kutyafajta |
| Laktózmentes: | Igen |
| Takarmány íze: | Csirke |
| Állattípus: | KUTYA |
| Gluténmentes: | Nem |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Szójamentes: | Igen |
| Az állat speciális igényei: | Túlsúlyra való hajlam, Segít fenntartani az egészséges testsúlyt |
| Súly: | 12 kg |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Tartósítószermentes: | Igen |
| Fajtaméret: | Óriási (> 45 kg), Közepes és nagy (11-44 kg), Minden fajtának alkalmas |
| Cukormentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Egészségügyi hatások: | Az egészséges testsúly fenntartása, az emésztés és az általános egészség javítása. |
| Fő íz: | Csirke |
| Termékkategória: | Száraz étel, Állatorvosi takarmány |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Egyéb jellemzők: | Túlsúly |
| Az állat kora: | Felnőttek, Idősebb |
| Tanács: | Hill's vényköteles diéta |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. |
| Nátrium: | |
| Vitaminokat tartalmaz: | E-vitamin, C-vitamin, Omega-3, Omega-6 |
| Fehérjék: | |
| Zsírtartalom: | |
| Kalcium: | 0,9% |
| Káliumtartalom: | 0,84% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

