HILL'S PRESCRIPTION DIET Canine Metabolic Mini Suché krmivo pro psy Kuřecí maso 1 kg
Kód: DLZHLSKSP0084
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HILL'S PRESCRIPTION DIET Canine Metabolic Mini Suché krmivo pro psy Kuřecí maso 1 kg| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Velikost plemene | Extra malý (<4 kg), Malé plemeno 5 - 10 kg, Malý (5-10 kilogramů) |
| Typ zvířete | Pes |
| Kategorie produktu | Veterinární krmivo |
| Psí plemeno | Všechna plemena miniaturních psů |
| Laktóza zdarma | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Sklon k nadváze, Pomáhá udržovat zdravou hmotnost |
| Příchuť krmiva | Kuřecí maso |
| Další funkce | Nadváha |
| Bezlepkový | Ne |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Typ balení | Taška |
| Řada | Hill's Prescription Diet |
| Hmotnost | 1 kg |
| Účinky na zdraví | Zdravá hmotnost |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Hrubý popel | 5,3% |
| Obsah tuku | 11,1% |
| Bílkoviny | 25,4% |
| Hrubá vláknina | 13% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 1.03 kg |
| EAN vonalkód: | 052742047218 |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Fő íz: | Csirke |
| Fajtaméret: | Extra kicsi (<4 kg), Kistestű 5-10 kg, Kicsi (5-10 kilogramm) |
| Állattípus: | KUTYA |
| Termékkategória: | Állatorvosi takarmány |
| Kutyafajta: | Minden miniatűr kutyafajta |
| Laktózmentes: | Igen |
| Az állat speciális igényei: | Túlsúlyra való hajlam, Segít fenntartani az egészséges testsúlyt |
| Takarmány íze: | Csirke |
| Egyéb jellemzők: | Túlsúly |
| Gluténmentes: | Nem |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Tanács: | Hill's vényköteles diéta |
| Súly: | 1 kg |
| Egészségügyi hatások: | Egészséges testsúly |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. |
| Durva hamu: | 5,3% |
| Zsírtartalom: | |
| Fehérjék: | |
| Nyersrost: | 13% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

