HILL'S PRESCRIPTION DIET Canine c/d Multicare Suché krmivo pro psy Kuřecí maso 12 kg
Kód: AMABEZKAR3465
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HILL'S PRESCRIPTION DIET Canine c/d Multicare Suché krmivo pro psy Kuřecí maso 12 kg| Další funkce | Nemocné močové cesty |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Laktóza zdarma | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Typ balení | Taška |
| Řada | Hill's Prescription Diet |
| Velikost plemene | Všechny velikosti (2 - 80 kg), Vhodné pro všechna plemena |
| Typ zvířete | Pes |
| Příchuť krmiva | Kuřecí maso |
| Účinky na zdraví | Zdraví močových cest |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Kategorie produktu | Veterinární krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Specifické potřeby zvířete | Ochrana močového systému, Prevence tvorby struvitových kamenů, Rozpouštění struvitových kamenů |
| Hmotnost | 12 kg |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Varování | Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu. |
| Sodík | 0,24% |
| Hrubá vláknina | 2% |
| Omega-6 mastné kyseliny | 3,83% |
| Hrubý popel | 4,9% |
| Obsah draslíku | 0,75% |
| Obsah tuku | 16,7% |
| Vápník | 0,68% |
| Bílkoviny | 21,2% |
| Omega-3 mastné kyseliny | 0,85% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 12.1 kg |
| EAN vonalkód: | 052742917603 |
| Egyéb jellemzők: | Beteg húgyúti |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Laktózmentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Tanács: | Hill's vényköteles diéta |
| Fajtaméret: | Minden méret (2 - 80 kg), Minden fajtának alkalmas |
| Állattípus: | KUTYA |
| Takarmány íze: | Csirke |
| Egészségügyi hatások: | Húgyúti egészség |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Termékkategória: | Állatorvosi takarmány |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Az állat speciális igényei: | Húgyúti rendszer védelme, A struvit kövek képződésének megelőzése, Struvit kövek feloldása |
| Súly: | 12 kg |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Fő íz: | Csirke |
| Figyelmeztetés: | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Nátrium: | 0,24% |
| Nyersrost: | 2% |
| Omega-6 zsírsavak: | |
| Durva hamu: | 4,9% |
| Káliumtartalom: | 0,75% |
| Zsírtartalom: | |
| Kalcium: | |
| Fehérjék: | |
| Omega-3 zsírsavak: | 0,85% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

