HILL'S PD Canine Digestive Care i/d - suché krmivo pro psy - 4 kg
Kód: DLZHLSKSP0112
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HILL'S PD Canine Digestive Care i/d - suché krmivo pro psy - 4 kg| Stáří zvířete | Dospělí |
| Další funkce | Celkový zdravotní stav |
| Kategorie produktu | Suché krmivo, Veterinární krmivo |
| Specifické potřeby zvířete | Vnější pankreatická insuficience, Správné trávení, Střevní malabsorpce |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Hmotnost | 4 kg |
| Účinky na zdraví | Správné trávení |
| Typ balení | Taška |
| Řada | Hill's Prescription Diet |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Příchuť krmiva | Kuřecí maso |
| Forma dávkování | Pevný |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Velikost plemene | Všechny velikosti (2 - 80 kg), Vhodné pro všechna plemena |
| Typ zvířete | Pes |
| Bezlepkový | Ne |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Laktóza zdarma | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Varování | Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu. |
| Sodík | 0,36% |
| Obsah vitamínu D3 | 997 IU/kg |
| Obsah vitamínu C | 100 mg/kg |
| Vápník | 1% |
| Bílkoviny | 23,3% |
| Fosfor | 0,71% |
| Hrubý popel | 6,1% |
| Obsah hořčíku | 0,08% |
| Obsah vlákniny (%) | 2,3% |
| Obsah tuku | 13,1% |
| Obsah vitamínu E | 600 mg/kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 4.081 kg |
| EAN vonalkód: | 052742041780 |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Egyéb jellemzők: | Általános egészségi állapot |
| Termékkategória: | Száraz étel, Állatorvosi takarmány |
| Az állat speciális igényei: | Külső hasnyálmirigy-elégtelenség, Megfelelő emésztés, Bélrendszeri felszívódási zavar |
| Fő íz: | Csirke |
| Súly: | 4 kg |
| Egészségügyi hatások: | Megfelelő emésztés |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Tanács: | Hill's vényköteles diéta |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Takarmány íze: | Csirke |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Fajtaméret: | Minden méret (2 - 80 kg), Minden fajtának alkalmas |
| Állattípus: | KUTYA |
| Gluténmentes: | Nem |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Laktózmentes: | Igen |
| Szójamentes: | Igen |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Figyelmeztetés: | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Nátrium: | |
| D3-vitamin tartalom: | |
| C-vitamin tartalom: | 100 mg/kg |
| Kalcium: | 1% |
| Fehérjék: | 23,3% |
| Foszfor: | 0,71% |
| Durva hamu: | 6,1% |
| Magnéziumtartalom: | 0,08% |
| Rosttartalom (%): | 2,3% |
| Zsírtartalom: | |
| E-vitamin tartalom: | 600 mg/kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

