HILL'S Canine r/d 4kg
Kód: DLZHLSKSP0038
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HILL'S Canine r/d 4kg| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Další funkce | Nadváha |
| Řada | Hill's Prescription Diet |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Typ balení | Taška |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Varování | Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 4.08 kg |
| EAN vonalkód: | 052742665405 |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Fő íz: | Csirke |
| Egyéb jellemzők: | Túlsúly |
| Tanács: | Hill's vényköteles diéta |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Figyelmeztetés: | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

