Havit UCLE004 EU - 5 portos GaN 140W-os utazó töltő, fekete
Kód: LADHAVSIC0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Havit UCLE004 EU - 5 portos GaN 140W-os utazó töltő, fekete| Túlfeszültség-védelem | Igen |
| GaN technológia | Igen |
| Áramvédelmi elemek | Túlmelegedés |
| Szín | Fekete |
| Bemeneti frekvencia | 50–60 Hz |
| Sütő bemeneti feszültsége | 100 - 240 V |
| Kimeneti teljesítmény | 140 W |
| Figyelmeztetés | A terméket az elektronikus berendezések ártalmatlanítására vonatkozó előírásoknak megfelelően kell ártalmatlanítani., Ne nyissa ki és ne szerelje szét a készüléket az áramütés veszélye miatt., Ne használja a terméket nedves környezetben a károsodás és a tűzveszély elkerülése érdekében. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Chargers |
|---|---|
| Súly: | 0.444 kg |
| EAN vonalkód: | 6939119068417 |
| Túlfeszültség-védelem: | Igen |
| GaN technológia: | Igen |
| Áramvédelmi elemek: | Túlmelegedés |
| Szín: | Fekete |
| Bemeneti frekvencia: | 50–60 Hz |
| Sütő bemeneti feszültsége: | 100 - 240 V |
| Kimeneti teljesítmény: | 140 W |
| Figyelmeztetés: | A terméket az elektronikus berendezések ártalmatlanítására vonatkozó előírásoknak megfelelően kell ártalmatlanítani., Az áramütés veszélyének elkerülése érdekében ne nyissa ki és ne szerelje szét a készüléket., Ne használja a terméket nedves környezetben a károsodás és a tűzveszély elkerülése érdekében. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

