GÖRDESZKA BOROTVA RIPSURF - CMYK
Kód: SKARZODES0011
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
GÖRDESZKA BOROTVA RIPSURF - CMYK| Maximális terhelés | 100 kg |
| Anyag | Polimer |
| Terméktípus | Hullámdeszka |
| Kerék anyaga | Poliuretán |
| Kerék forgási szöge | 360° |
| Ajánlott minimális életkor | 8 év(ek) |
| Szín | Kék, sárga, fehér, rózsaszín, fekete |
| Szélesség | 817 mm |
| Magasság | 152 mm |
| Mélység | 273 mm |
| Súly | 2,29 kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Traditional skateboards |
|---|---|
| Súly: | 3.46 kg |
| EAN vonalkód: | 845423016326 |
| Maximális terhelés: | 100 kg |
| Anyag: | Polimer |
| Terméktípus: | Hullámdeszka |
| Kerék anyaga: | Poliuretán |
| Kerék forgási szöge: | 360° |
| Ajánlott minimális életkor: | 8 év(ek) |
| Szín: | Kék, Borostyán, Fehér, Rózsaszín, Fekete |
| Szélesség: | 817 mm |
| Magasság: | 152 mm |
| Mélység: | 273 mm |
| Súly: | 2,29 kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

