Google Pixel 10a 5G 8/128GB Levendula
Kód: TKOGOGSZA0080
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Google Pixel 10a 5G 8/128GB Levendula| Társprocesszoros modell | Google Tensor G4 |
| Processzor típusa | |
| Társprocesszor | Igen |
| SIM-kártya képességei | Kettős SIM-kártya |
| 5G szabvány | Sub6 |
| SIM-kártya típusa | NanoSIM + eSIM |
| 3G szabványok | UMTS |
| 4G szabványok | LTE |
| Mobilhálózat-generáció | 5G |
| Bluetooth-verzió | 6.0 |
| Wi-Fi szabvány | 802.11a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | Igen |
| RAM-kapacitás | 8 GB |
| Belső tárolókapacitás | 128 GB |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.) | 45 W |
| USB Type-C töltőport | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (min.) | 7,5 W |
| Szín | Levendula |
| Szélesség | 73 mm |
| Magasság | 153,9 mm |
| Mélység | 9 mm |
| Súly | 183 g |
| Google alkalmazástámogatás | Google Cast |
| Biztosított operációs rendszer | Android 16.0 |
| Platform | Android |
| Arcfelismerés | Igen |
| Ujjlenyomat-olvasó | Igen |
| HDR-támogatás | Igen |
| Pixelsűrűség | 422ppi |
| Kijelző üveg típusa | Corning Glass |
| Ujjlenyomat-ellenállás | Igen |
| Kijelző felbontása | 1080 x 2424 képpont |
| Kijelző átlója | 16 cm (6,3") |
| Kijelzőszínek száma | 16 millió szín |
| Panel típusa | AMOLED |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása (numerikus) | 13 megapixeles |
| Hátsó kamera vakuja | Igen |
| Hátsó kamera felbontása | 48 MP |
| Portré mód | Igen |
| Gyorsított felvétel mód | Igen |
| Videó stabilizátor | Igen |
| Panoráma | Igen |
| Előlapi kamera típusa | Egy kamera |
| Hátsó kamera típusa | Kettős kamera |
| Képstabilizátor | Igen |
| Előlapi kamera felbontása | 13 megapixeles |
| Energiahatékonysági osztály | ÉS |
| Akkumulátor kapacitása | 5100mAh |
| SIM-kártya kulcs | Igen |
| Hálózati adapter | Nem |
| Hangszórók | Sztereó |
| Mikrofonok száma | 3 |
| Médialejátszás | HEVC, H.265, AV1, H.264, AVC, VP9 |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS) | Igen |
| NavIC | Igen |
| GPS | Igen |
| Galilei | Igen |
| GLONASS | Igen |
| BeiDou | Igen |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IP68 |
| Giroszkóp | Igen |
| Gyorsulásmérő | Igen |
| Közelségérzékelő | Igen |
| Barométer | Igen |
| Környezeti fényérzékelő | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| Súly: | 0.32 kg |
| EAN vonalkód: | 840353949850 |
| Társprocesszoros modell: | Google Tensor G4 |
| Processzor típusa: | |
| Társprocesszor: | Igen |
| SIM-kártya képességei: | Kettős SIM-kártya |
| 5G szabvány: | Sub6 |
| SIM-kártya típusa: | NanoSIM + eSIM |
| 3G szabványok: | UMTS |
| 4G szabványok: | LTE |
| Mobilhálózat-generáció: | 5G |
| Bluetooth-verzió: | 6.0 |
| Wi-Fi szabvány: | 802.11a/b/g/n/ac |
| Bluetooth: | Igen |
| RAM-kapacitás: | 8 GB |
| Belső tárolókapacitás: | 128 GB |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.): | 45 W |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (perc): | 7,5 W |
| Szín: | Levendula |
| Szélesség: | 73 mm |
| Magasság: | 153,9 mm |
| Mélység: | 9 mm |
| Súly: | 183 g |
| Google alkalmazástámogatás: | Google Cast |
| Biztosított operációs rendszer: | Android 16.0 |
| Platform: | Android |
| Arcfelismerés: | Igen |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Pixelsűrűség: | 422ppi |
| Kijelző üveg típusa: | Corning Glass |
| Ujjlenyomat-ellenállás: | Igen |
| Kijelző felbontása: | 1080 x 2424 képpont |
| Kijelző átlója: | 16 cm (6,3") |
| Kijelzőszínek száma: | 16 millió szín |
| Panel típusa: | AMOLED |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 13 megapixeles |
| Hátsó kamera vakuja: | Igen |
| Hátsó kamera felbontása: | 48 MP |
| Portré mód: | Igen |
| Gyorsított felvétel mód: | Igen |
| Videó stabilizátor: | Igen |
| Panoráma: | Igen |
| Előlapi kamera típusa: | Egy kamera |
| Hátsó kamera típusa: | Kettős kamera |
| Képstabilizátor: | Igen |
| Előlapi kamera felbontása: | 13 megapixeles |
| Energiahatékonysági osztály: | ÉS |
| Akkumulátor kapacitása: | 5100mAh |
| SIM-kártya kulcs: | Igen |
| Hálózati adapter: | Nem |
| Hangszórók: | Sztereó |
| Mikrofonok száma: | 3 |
| Médialejátszás: | HEVC, H.265, AV1, H.264, AVC, VP9 |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS): | Igen |
| NavIC: | Igen |
| GPS: | Igen |
| Galilei: | Igen |
| GLONASS: | Igen |
| BeiDou: | Igen |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP68 |
| Giroszkóp: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Közelségérzékelő: | Igen |
| Barométer: | Igen |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

