Goodram UDIMM ECC 32GB DDR5 2Rx8 5600MHz PC5-44800 W-MEM5600E5D832G
Kód: PSEGORDR50001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Goodram UDIMM ECC 32GB DDR5 2Rx8 5600MHz PC5-44800 W-MEM5600E5D832G| Komponens ehhez: | PC/szerver |
| CAS-késés | 46 |
| Belső memória típusa | DDR5 |
| Belső memória | 32 GB |
| Memóriafrekvencia | 5600 MHz |
| Memória elrendezése (modulok x méret) | 1 db 32 GB |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DDR5 memory |
|---|---|
| Súly: | 0.03 kg |
| EAN vonalkód: | 5908267901786 |
| Komponens ehhez:: | PC/szerver |
| CAS-késés: | 46 |
| Belső memória típusa: | DDR5 |
| Belső memória: | 32 GB |
| Memóriafrekvencia: | 5600 MHz |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 1 db 32 GB |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

