Goodram M40A 8GB MicroSDHC UHS-I Class 4 memóriakártya
Kód: PAMGORSDG0087
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Goodram M40A 8GB MicroSDHC UHS-I Class 4 memóriakártya| Szín | Fekete |
| Magasság | 1 mm |
| Szélesség | 11 mm |
| Súly | 0,4 g |
| Mélység | 15 mm |
| Tartalmazza a memória adaptert | SD |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Csomagolási mélység | 123 mm |
| Csomag szélessége | 103 mm |
| Belső memória típusa | UHS-I |
| Írási sebesség | 4 MB/s |
| Kapacitás | 8 GB |
| Olvasási sebesség | 15 MB/s |
| Flash kártya típusa | MicroSDHC |
| Flash memóriakártya osztály | 4. osztály |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–70 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 30–85% |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 30–85% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -25 - 85°C |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SecureDigital flash memories |
|---|---|
| Súly: | 0.01 kg |
| EAN vonalkód: | 5908267913253 |
| Szín: | Fekete |
| Magasság: | 1 mm |
| Szélesség: | 11 mm |
| Súly: | 0,4 g |
| Mélység: | 15 mm |
| Tartalmazza a memória adaptert: | SD |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Csomagolási mélység: | 123 mm |
| Csomag szélessége: | 103 mm |
| Belső memória típusa: | UHS-I |
| Írási sebesség: | 4 MB/s |
| Kapacitás: | 8 GB |
| Olvasási sebesség: | 15 MB/s |
| Flash kártya típusa: | MicroSDHC |
| Flash memóriakártya osztály: | 4. osztály |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–70 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 30–85% |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 30–85% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -25 - 85°C |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

