GIGABYTE Z790 AORUS ELITE AX základní deska Intel Z790 LGA 1700 ATX
Kód: PLYGIG1700022
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
GIGABYTE Z790 AORUS ELITE AX základní deska Intel Z790 LGA 1700 ATX| Výrobce procesoru | Intel |
| Maximální interní paměť podporovaná procesorem | 192 GB |
| Podporované patice procesorů | LGA 1700 |
| Patice procesoru | LGA 1700 |
| Kompatibilní procesory | Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i9, Intel® Pentium® Gold, Intel® Celeron® |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Bluetooth | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Model řadiče WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Typ rozhraní Ethernetu | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Standardy Wi-Fi | 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Sledování stavu počítače | Water cooling, Napětí, Teplota, Ventilátor |
| Čipset základní desky | Intel Z790 |
| Řada čipsetu základní desky | Intel |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Typ základní desky | ATX |
| Barva | Černá |
| Zvukové výstupní kanály | 7.1 kanály/kanálů |
| Výška | 35 mm |
| Šířka | 305 mm |
| Hloubka | 244 mm |
| Hloubka balení | 270 mm |
| Výška balení | 80 mm |
| Šířka balení | 335 mm |
| Hmotnost včetně balení | 2,32 kg |
| Záruční doba | 3 rok/roky |
| Typ paměťových slotů | DIMM |
| Kompatibilita s ECC | ECC a non-ECC |
| Maximální vnitřní paměť | 192 GB |
| Podporované frekvence paměti | 7200, 7000, 6400, 6200, 5800, 6800, 6000, 5200, 5600, 7400, 6600, 5400, 4000, 4800, 7600 |
| Počet paměťových slotů | 4 |
| Podporovaná rychlost taktování paměti (max.) | 7600 MHz |
| Podporované typy paměti | DDR5-SDRAM |
| Bez vyrovnávací paměti | Ano |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| HDCP | Ano |
| Podpora technologie paralelního zpracování | CrossFire |
| Integrovaný grafický adaptér | Ne |
| Maximální rozlišení | 4096 x 2304 px |
| Verze DirectX | 12.0 |
| Hmotnost lithia na baterii | 0,07 g |
| Typ baterie | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2), CR2032 |
| Hmotnost baterie | 3 g |
| Počet článků baterie | 1 |
| Dodávané kabely | SATA |
| Baterie | Ano |
| Přibalený software | Norton Internet Security |
| Země původu | Čína |
| Množství na přepravní kartonové balení | 1 kusů |
| Varování | Před zahájením jakékoli údržby nebo instalace odpojte výrobek od zdroje napájení., Základní desku nevyhazujte do běžného odpadu; výrobek vyžaduje speciální likvidaci., Vyhněte se přímému kontaktu s elektronikou, aby nedošlo k poškození elektrostatickým výbojem. |
| Sloty PCI Express x16 | 3 |
| Počet slotů M.2 (M) | 4 |
| Podpora RAID | Ano |
| Počet podporovaných úložných jednotek | 10 |
| Podporovaná rozhraní úložiště | M.2, PCI Express 4.0, SATA III |
| Úrovně RAID | 0, 5, 1, 10 |
| Podporované typy úložišť | HDD & SSD |
| Počet podporovaných pevných disků | 6 |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Verze DMI | 2.7 |
| Tlačítko na vymazání CMOS | Ano |
| Spínač výmazu BIOSu | Ano |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Konektor ventilátoru procesoru | Ano |
| 12V napájecí konektor | Ano |
| Konektory USB 2.0 | 2 |
| Audiokonektor na předním panelu | Ano |
| EPS napájecí konektor (8pin) | Ano |
| Konektory USB 3.2 (3.1 generace 2) | 1 |
| Konektory Thunderbolt | 2 |
| Konektor předního panelu | Ano |
| Konektor TPM | Ano |
| Konektor ATX zdroje (24-pin) | Ano |
| Celkový počet SATA konektorů | 6 |
| Počet konektorů SATA III | 6 |
| Pin konektor pro RGB LED | Ano |
| Výstupní port S/PDIF | Ano |
| Verze HDMI | 2.0 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Výstupy pro sluchátka | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A | 2 |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | Ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Konektor USB | USB Typ-A, USB typu C |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 4 |
| Verze DisplayPortu | 1.2 |
| Anténní jack WiFi-AP | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 3 |
| Počet portů USB 3.2 Gen 2x2 Typ-C | 1 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Motherboards Socket-1700 |
|---|---|
| Súly: | 2.046 kg |
| EAN vonalkód: | 4719331849467 |
| Processzor gyártója: | Intel |
| A processzor által támogatott maximális belső memória: | 192 GB |
| Támogatott processzorfoglalatok: | LGA 1700 |
| Processzorfoglalat: | LGA 1700 |
| Kompatibilis processzorok: | Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i9, Intel® Pentium® Gold, Intel® Celeron® |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Bluetooth: | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Wi-Fi: | Igen |
| WLAN-vezérlő modellje: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Ethernet interfész típusa: | 2,5 gigabites Ethernet |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Számítógép állapotának monitorozása: | Vízhűtés, Feszültség, Hőmérséklet, Ventilátor |
| Alaplapi lapkakészlet: | Intel Z790 |
| Alaplap chipset sorozat: | Intel |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Alaplap típusa: | ATX |
| Szín: | Fekete |
| Hangkimeneti csatornák: | 7.1 csatorna/csatornák |
| Magasság: | 35 mm |
| Szélesség: | 305 mm |
| Mélység: | 244 mm |
| Csomagolási mélység: | 270 mm |
| Csomag magassága: | 80 mm |
| Csomag szélessége: | 335 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 2,32 kg |
| Jótállási időszak: | 3 év(ek) |
| Memóriahely típusa: | DIMM-ek |
| ECC kompatibilitás: | ECC és nem ECC |
| Maximális belső memória: | 192 GB |
| Támogatott memóriafrekvenciák: | 7200, 7000, 6400, 6200, 5800, 6800, 6000, 5200, 5600, 7400, 6600, 5400, 4000, 4800, 7600 |
| Memóriahelyek száma: | 4 |
| Támogatott memória órajel (max.): | 7600 MHz |
| Támogatott memóriatípusok: | DDR5-SDRAM |
| Nincs pufferelés: | Igen |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| HDCP: | Igen |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása: | Kereszttűz |
| Integrált grafikus adapter: | Nem |
| Maximális felbontás: | 4096 x 2304 képpont |
| DirectX verzió: | 12.0 |
| Lítium tömeg akkumulátoronként: | 0,07 g |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-mangán-dioxid (LiMnO2), CR2032 |
| Akkumulátor súlya: | 3G |
| Akkumulátorcellák száma: | 1 |
| Mellékelt kábelek: | SATA |
| Akkumulátor: | Igen |
| Csomagolt szoftver: | |
| Származási ország: | Kína |
| Mennyiség szállítókartononként: | 1 darab |
| Figyelmeztetés: | Bármilyen karbantartás vagy telepítés megkezdése előtt válassza le a terméket az áramforrásról., Az alaplapot ne dobja a háztartási hulladékba; a termék speciális ártalmatlanítást igényel., Kerülje az elektronikus eszközökkel való közvetlen érintkezést az elektrosztatikus kisülés okozta károsodás elkerülése érdekében. |
| PCI Express x16 bővítőhelyek: | 3 |
| M.2 foglalatok száma (M): | 4 |
| RAID-támogatás: | Igen |
| Támogatott tárolómeghajtók száma: | 10 |
| Támogatott tárolási interfészek: | M.2, PCI Express 4.0, SATA III |
| RAID-szintek: | 0, 5, 1, 10 |
| Támogatott tárolási típusok: | HDD és SSD |
| Támogatott merevlemezek száma: | 6 |
| BIOS típus: | UEFI AMI |
| DMI verzió: | 2.7 |
| CMOS törlés gomb: | Igen |
| BIOS törlés kapcsoló: | Igen |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók: | 1 |
| Processzorventilátor csatlakozó: | Igen |
| 12 V-os tápcsatlakozó: | Igen |
| USB 2.0 csatlakozók: | 2 |
| Előlapi audio csatlakozó: | Igen |
| EPS tápcsatlakozó (8 tűs): | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) csatlakozók: | 1 |
| Thunderbolt csatlakozók: | 2 |
| Előlapi csatlakozó: | Igen |
| TPM-csatlakozó: | Igen |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs): | Igen |
| SATA csatlakozók száma összesen: | 6 |
| SATA III csatlakozók száma: | 6 |
| RGB LED-ekhez való csatlakozó: | Igen |
| S/PDIF kimeneti port: | Igen |
| HDMI-verzió: | 2.0 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| Fejhallgató kimenetek: | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 2 |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet): | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| USB-csatlakozó: | USB A-típusú, USB Type-C |
| HDMI portok száma: | 1 |
| USB 2.0 portok száma: | 4 |
| DisplayPort-verzió: | 1.2 |
| WiFi AP antenna csatlakozó: | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 3 |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C portok száma: | 1 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

