Gigabyte UD850GM 850W PG5 V2 (GP-UD850GM PG5 V2) - napájecí zdroj, černý
Kód: ZDLGIGOBU0031
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Gigabyte UD850GM 850W PG5 V2 (GP-UD850GM PG5 V2) - napájecí zdroj, černý| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Efektivita | 90% |
| Maximální výstupní proud (+5 V) | 20 A |
| Kombinovaný výkon (+3,3 V) | 105 W |
| Vstupní proud | 12 - 6 A |
| Maximální výstupní proud (+12 V) | 70,8 A |
| Faktor síly | 0,9 |
| Celkový příkon | 850 W |
| Typ Power Factor Correction (PFC) | Aktivní |
| Kombinovaný výkon (+5 Vsb) | 15 W |
| Prvky ochrany napájení | Podpětí, Nadproud, Přehřívání, Zkrat, Nadměrná zátěž, Přepětí |
| Maximální výstupní proud (+3,3 V) | 20 A |
| Kombinovaný výkon (+12 V) | 850 W |
| Kombinovaný výkon (+5 V) | 105 W |
| Doba uchování | 16 ms |
| Maximální výstupní proud (+5 Vsb) | 3 A |
| Barva | Černá |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Průměr větráku | 12 cm |
| Počet ventilátorů | 1 ventilátor/ventilátory |
| Typ chlazení | Aktivní |
| Hmotnost | 2,4 kg |
| Výška | 86 mm |
| Šířka | 150 mm |
| Hloubka | 140 mm |
| Šířka balení | 618 mm |
| Výška balení | 211 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Hmotnost včetně balení | 2,56 kg |
| Hloubka balení | 269 mm |
| Napájecí konektory PCI Express (16 kolíků) | 1 |
| Počet konektorů EPS | 2 |
| Napájecí konektor základní desky | 20+4 pin ATX |
| Délka napájecího kabelu pro CPU | 60 cm |
| Typ kabeláže | Plně modulární |
| Napájecí konektor disketové mechaniky | 1 |
| Napájecí konektory PCI Express (6+2 piny) | 4 |
| Délka napájecího kabelu SATA | 150, 600 mm |
| Počet napájecích konektorů SATA | 8 |
| Délka napájecího kabelu základní desky | 61 cm |
| Délka periferního (Molex) kabelu | 500, 150 |
| PCI Express konektor | Ano |
| Délka napájecího kabelu pro PCI Express | 70 cm |
| CPU napájecí konektor (4+4pin) | Ano |
| Periferní (Molex) napájecí konektory (4pin) | 3 |
| Účel | PC |
| Certifikace 80PLUS | 80 PLUS Gold |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 100000 h |
| Formát PSU | ATX |
| Typ ložiska | HYB |
| ATX verze | 3.1 |
| Záruční doba | 10 rok/roky |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power supplies for enclosures |
|---|---|
| Súly: | 2.55 kg |
| EAN vonalkód: | 4719331555993 |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Hatékonyság: | 90% |
| Maximális kimeneti áram (+5 V): | 20 A |
| Kombinált teljesítmény (+3,3 V): | 105 W |
| Bemeneti áram: | 12 - 6A |
| Maximális kimeneti áram (+12 V): | 70,8 A |
| Teljesítménytényező: | 0,9 |
| Teljes energiafogyasztás: | 850 W |
| Típus Teljesítménytényező korrekció (PFC): | Aktív |
| Kombinált teljesítmény (+5 Vsb): | 15 W |
| Áramvédelmi elemek: | Alacsony feszültség, Túláram, Túlmelegedés, Rövidzár, Túlzott terhelés, Túlfeszültség |
| Maximális kimeneti áram (+3,3 V): | 20 A |
| Kombinált teljesítmény (+12 V): | 850 W |
| Kombinált teljesítmény (+5 V): | 105 W |
| Megőrzési időszak: | 16 ms |
| Maximális kimeneti áram (+5 Vsb): | 3 A |
| Szín: | Fekete |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Ventilátor átmérője: | 12 cm |
| Ventilátorok száma: | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Súly: | 2,4 kg |
| Magasság: | 86 mm |
| Szélesség: | 150 mm |
| Mélység: | 140 mm |
| Csomag szélessége: | 618 mm |
| Csomag magassága: | 211 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Súly csomagolással együtt: | 2,56 kg |
| Csomagolási mélység: | 269 mm |
| PCI Express tápcsatlakozók (16 tűs): | 1 |
| EPS csatlakozók száma: | 2 |
| Alaplap tápcsatlakozója: | 20+4 tűs ATX alaplap |
| CPU tápkábel hossza: | 60 cm |
| Kábelezés típusa: | Teljesen moduláris |
| Floppy meghajtó tápcsatlakozója: | 1 |
| PCI Express tápcsatlakozók (6+2 tűs): | 4 |
| SATA tápkábel hossza: | 150, 600 mm |
| SATA tápcsatlakozók száma: | 8 |
| Alaplap tápkábel hossza: | 61 cm |
| Perifériás (Molex) kábel hossza: | 500, 150 |
| PCI Express csatlakozó: | Igen |
| PCI Express tápkábel hossza: | 70 cm |
| CPU tápcsatlakozó (4+4 tűs): | Igen |
| Perifériás (Molex) tápcsatlakozók (4 tűs): | 3 |
| Cél: | PC |
| 80PLUS minősítés: | 80+ arany |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 100 000 óra |
| PSU formátum: | ATX |
| Csapágy típusa: | HYB |
| ATX verzió: | 3.1 |
| Jótállási időszak: | 10 év(ek) |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

