GIGABYTE P550SS ICE napájecí zdroj 550 W 20+4 pin ATX ATX Bílá
Kód: ZDLGIGOBU0038
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
GIGABYTE P550SS ICE napájecí zdroj 550 W 20+4 pin ATX ATX Bílá| Celkový příkon | 550 W |
| Efektivita | 90% |
| Kombinovaný výkon (+3,3 V) | 100 W |
| Doba uchování | 16 ms |
| Kombinovaný výkon (+5 V) | 100 W |
| Kombinovaný výkon (+5 Vsb) | 15 W |
| Maximální výstupní proud (+12 V) | 45,8 A |
| Kombinovaný výkon (-12 V) | 3,6 W |
| Rozsah zpoždění signálu Power Good | 100 - 150 ms |
| Typ Power Factor Correction (PFC) | Aktivní |
| Vstupní proud | 6.3 A |
| Maximální výstupní proud (+5 V) | 20 A |
| Maximální výstupní proud (+3,3 V) | 20 A |
| Maximální výstupní proud (+5 Vsb) | 3 A |
| Prvky ochrany napájení | Podpětí, Nadproud, Přehřívání, Zkrat, Nadměrná zátěž, Přepětí |
| Vstupní střídavé napětí | 155-240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Umístění větráku | Vršek |
| Typ chlazení | Aktivní |
| Průměr větráku | 12 cm |
| Počet ventilátorů | 1 ventilátor/ventilátory |
| Barva | Bílá |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Výška | 86 mm |
| Hmotnost | 1,95 kg |
| Šířka | 140 mm |
| Hloubka | 150 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Výška balení | 117 mm |
| Hloubka balení | 206 mm |
| Hmotnost včetně balení | 2,11 kg |
| Šířka balení | 254 mm |
| CPU napájecí konektor (4+4pin) | Ano |
| Periferní (Molex) napájecí konektory (4pin) | 4 |
| Typ kabeláže | Nemodulární |
| Konektor disketové mechaniky | Ano |
| Napájecí konektor disketové mechaniky | 2 |
| Délka napájecího kabelu základní desky | 60 cm |
| Napájecí konektor základní desky | 20+4 pin ATX |
| ATX napájecí konektor (20+4pin) | Ano |
| Počet napájecích konektorů SATA | 5 |
| Napájecí konektory PCI Express (6+2 piny) | 2 |
| PCI Express konektor | Ano |
| Účel | PC |
| Typ ložiska | Kuličkové ložisko |
| ATX verze | 3.1 |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 100000 h |
| Formát PSU | ATX |
| Certifikace 80PLUS | 80 PLUS Silver |
| Záruční doba | 3 rok/roky |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power supplies for enclosures |
|---|---|
| Súly: | 2.05 kg |
| EAN vonalkód: | 4719331554910 |
| Teljes energiafogyasztás: | 550 W |
| Hatékonyság: | 90% |
| Kombinált teljesítmény (+3,3 V): | 100 W |
| Megőrzési időszak: | 16 ms |
| Kombinált teljesítmény (+5 V): | 100 W |
| Kombinált teljesítmény (+5 Vsb): | 15 W |
| Maximális kimeneti áram (+12 V): | |
| Kombinált teljesítmény (-12 V): | 3,6 W |
| Jó jel késleltetési tartomány: | 100–150 ms |
| Típus Teljesítménytényező korrekció (PFC): | Aktív |
| Bemeneti áram: | 6,3 A |
| Maximális kimeneti áram (+5 V): | 20 A |
| Maximális kimeneti áram (+3,3 V): | 20 A |
| Maximális kimeneti áram (+5 Vsb): | 3 A |
| Áramvédelmi elemek: | Alacsony feszültség, Túláram, Túlmelegedés, Rövidzár, Túlzott terhelés, Túlfeszültség |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 155-240V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Ventilátor helye: | Felső |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Ventilátor átmérője: | 12 cm |
| Ventilátorok száma: | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Szín: | Fehér |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Magasság: | 86 mm |
| Súly: | 1,95 kg |
| Szélesség: | 140 mm |
| Mélység: | 150 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Csomag magassága: | 117 mm |
| Csomagolási mélység: | 206 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 2,11 kg |
| Csomag szélessége: | 254 mm |
| CPU tápcsatlakozó (4+4 tűs): | Igen |
| Perifériás (Molex) tápcsatlakozók (4 tűs): | 4 |
| Kábelezés típusa: | Nem moduláris |
| Floppy meghajtó csatlakozó: | Igen |
| Floppy meghajtó tápcsatlakozója: | 2 |
| Alaplap tápkábel hossza: | 60 cm |
| Alaplap tápcsatlakozója: | 20+4 tűs ATX alaplap |
| ATX tápcsatlakozó (20+4 tűs): | Igen |
| SATA tápcsatlakozók száma: | 5 |
| PCI Express tápcsatlakozók (6+2 tűs): | 2 |
| PCI Express csatlakozó: | Igen |
| Cél: | PC |
| Csapágy típusa: | Golyóscsapágy |
| ATX verzió: | 3.1 |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 100 000 óra |
| PSU formátum: | ATX |
| 80PLUS minősítés: | 80+ ezüst |
| Jótállási időszak: | 3 év(ek) |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

