GIGABYTE B650 GAMING X AX V2 základní deska AMD B650 Zásuvka AM5 ATX
Kód: PLYGIGAM50021
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
GIGABYTE B650 GAMING X AX V2 základní deska AMD B650 Zásuvka AM5 ATX| Kompatibilní procesory | AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AMD Ryzen 7000 Series |
| Podporované patice procesorů | Zásuvka AM5 |
| Patice procesoru | Zásuvka AM5 |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Standardy Wi-Fi | 802.11g, Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi | Ano |
| Model řadiče WLAN | Realtek RTL8852CE |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Řadič LAN | Realtek RTL8125 |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Ano |
| Typ rozhraní Ethernetu | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Zvukový čip | Realtek ALC897 |
| Typ zdroje | ATX |
| Sledování stavu počítače | Water cooling, Teplota, Napětí, Ventilátor |
| Typ základní desky | ATX |
| Barva | Bronzová |
| Řada čipsetu základní desky | AMD |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Čipset základní desky | AMD B650 |
| Zvukové výstupní kanály | 7.1 kanály/kanálů |
| Hloubka | 244 mm |
| Výška | 35 mm |
| Šířka | 305 mm |
| Hloubka balení | 270 mm |
| Šířka balení | 335 mm |
| Hmotnost včetně balení | 2,16 kg |
| Výška balení | 80 mm |
| Záruční doba | 3 rok/roky |
| Počet paměťových slotů | 4 |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| Podporovaná rychlost taktování paměti (max.) | 8000 MHz |
| Podporované frekvence paměti | 8000, 6200, 7600, 4400 MHz, 5200, 5600, 7000, 6800, 4800, 7800, 6400, 6000, 7200, 6600 |
| Typ paměťových slotů | DIMM |
| Kompatibilita s ECC | Non-ECC |
| Podporované typy paměti | DDR5-SDRAM |
| Maximální vnitřní paměť | 256 GB |
| Bez vyrovnávací paměti | Ano |
| Maximální množství interní paměti na slot | 64 GB |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Nepodporovaný |
| Verze DirectX | 12.0 |
| HDCP | Ano |
| Maximální rozlišení | 4096 x 2160 px |
| Hmotnost baterie | 3 g |
| Typ baterie | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2), CR2032 |
| Počet článků baterie | 1 |
| Hmotnost lithia na baterii | 0,07 g |
| Včetně šroubů | Ano |
| Včetně antény | Ano |
| Baterie | Ano |
| Přibalený software | Norton Internet Security (OEM version) LAN bandwidth management software |
| Země původu | Čína |
| Množství na přepravní kartonové balení | 1 kusů |
| Varování | Zabraňte kontaktu s kapalinami, aby nedošlo k poškození elektroniky., Zlikvidujte v souladu s místními předpisy pro elektronický odpad., Nerozebírejte, aby nedošlo k poškození vnitřních součástí a ztrátě záruky. |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 3.x) | 2 |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Počet slotů M.2 (M) | 3 |
| 1. největší velikost klíče M.2 | 25110 |
| 2. největší velikost klíče M.2 | 25110 |
| 1. nejvyšší generace PCI Express M.2 | 5.0 |
| 3. největší velikost klíče M.2 | 25110 |
| 3. nejvyšší generace PCI Express M.2 | 4.0 |
| 2. nejvyšší generace PCI Express M.2 | 4.0 |
| Úrovně RAID | 1, 10, 0 |
| Počet podporovaných pevných disků | 4 |
| Podpora RAID | Ano |
| Podporované typy úložišť | HDD & SSD |
| Počet podporovaných úložných jednotek | 7 |
| Podporovaná rozhraní úložiště | M.2, SATA III |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Spínač výmazu BIOSu | Ano |
| Verze DMI | 2.7 |
| Konektory USB 2.0 | 2 |
| Audiokonektor na předním panelu | Ano |
| Konektor ATX zdroje (24-pin) | Ano |
| Počet konektorů ventilátoru CPU | 2 |
| Počet konektorů SATA III | 4 |
| Záhlaví sériového portu | 1 |
| Konektor předního panelu | Ano |
| EPS napájecí konektor (8pin) | Ano |
| Konektor TPM | Ano |
| Počet konektorů pro ventilátory | 3 |
| 12V napájecí konektor | Ano |
| Počet napájecích konektorů EPS (osmipinové) | 1 |
| Konektory USB 3.2 Gen 2×2 | 1 |
| Pin konektor pro RGB LED | Ano |
| Konektor ventilátoru procesoru | Ano |
| Počet konektorů vodního čerpadla | 2 |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Počet RGB LED konektorů | 5 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 3 |
| Počet portů USB 2.0 | 3 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | Ano |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Line-in | Ano |
| Anténní jack WiFi-AP | 2 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Motherboards Socket-AM5 |
|---|---|
| Súly: | 1.87 kg |
| EAN vonalkód: | 4719331860073 |
| Kompatibilis processzorok: | AMD Ryzen 8000 sorozat, AMD Ryzen 9000 sorozat, AMD Ryzen 7000 sorozat |
| Támogatott processzorfoglalatok: | AM5 foglalat |
| Processzorfoglalat: | AM5 foglalat |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11g, Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi: | Igen |
| WLAN-vezérlő modellje: | Realtek RTL8852CE |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| LAN-vezérlő: | Realtek RTL8125 |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth: | Igen |
| Ethernet interfész típusa: | 2,5 gigabites Ethernet |
| Hangchip: | Realtek ALC897 |
| Forrás típusa: | ATX |
| Számítógép állapotának monitorozása: | Vízhűtés, Hőmérséklet, Feszültség, Ventilátor |
| Alaplap típusa: | ATX |
| Szín: | Bronz |
| Alaplap chipset sorozat: | AMD |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Alaplapi lapkakészlet: | AMD B650 |
| Hangkimeneti csatornák: | 7.1 csatorna/csatornák |
| Mélység: | 244 mm |
| Magasság: | 35 mm |
| Szélesség: | 305 mm |
| Csomagolási mélység: | 270 mm |
| Csomag szélessége: | 335 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 2,16 kg |
| Csomag magassága: | 80 mm |
| Jótállási időszak: | 3 év(ek) |
| Memóriahelyek száma: | 4 |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Támogatott memória órajel (max.): | 8000 MHz |
| Támogatott memóriafrekvenciák: | 8000, 6200, 7600, 4400 MHz, 5200, 5600, 7000, 6800, 4800, 7800, 6400, 6000, 7200, 6600 |
| Memóriahely típusa: | DIMM-ek |
| ECC kompatibilitás: | Nem ECC |
| Támogatott memóriatípusok: | DDR5-SDRAM |
| Maximális belső memória: | 256 GB |
| Nincs pufferelés: | Igen |
| Maximális belső memória foglalatonként: | 64 GB |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása: | Nem támogatott |
| DirectX verzió: | 12.0 |
| HDCP: | Igen |
| Maximális felbontás: | 4096 x 2160 képpont |
| Akkumulátor súlya: | 3G |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-mangán-dioxid (LiMnO2), CR2032 |
| Akkumulátorcellák száma: | 1 |
| Lítium tömeg akkumulátoronként: | 0,07 g |
| Csavarokkal együtt: | Igen |
| Antenna mellékelve: | Igen |
| Akkumulátor: | Igen |
| Csomagolt szoftver: | Norton Internet Security (OEM verzió) LAN sávszélesség-kezelő szoftver |
| Származási ország: | Kína |
| Mennyiség szállítókartononként: | 1 darab |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a folyadékokkal való érintkezést, hogy elkerülje az elektronika károsodását., Az elektronikai hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Ne szerelje szét, hogy elkerülje a belső alkatrészek károsodását és a garancia elvesztését. |
| PCI Express x16 foglalatok (3.x generáció): | 2 |
| PCI Express x16 foglalatok (4.x generáció): | 1 |
| M.2 foglalatok száma (M): | 3 |
| 1. legnagyobb M.2 kulcsméret: | 25110 |
| 2. legnagyobb M.2 kulcsméret: | 25110 |
| 1. legmagasabb generációs PCI Express M.2: | 5.0 |
| 3. legnagyobb M.2 kulcsméret: | 25110 |
| 3. generációs PCI Express M.2: | 4.0 |
| 2. legmagasabb generációs PCI Express M.2: | 4.0 |
| RAID-szintek: | 1, 10, 0 |
| Támogatott merevlemezek száma: | 4 |
| RAID-támogatás: | Igen |
| Támogatott tárolási típusok: | HDD és SSD |
| Támogatott tárolómeghajtók száma: | 7 |
| Támogatott tárolási interfészek: | M.2, SATA III |
| BIOS típus: | UEFI AMI |
| BIOS törlés kapcsoló: | Igen |
| DMI verzió: | 2.7 |
| USB 2.0 csatlakozók: | 2 |
| Előlapi audio csatlakozó: | Igen |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs): | Igen |
| CPU ventilátor csatlakozók száma: | 2 |
| SATA III csatlakozók száma: | 4 |
| Soros port fejléc: | 1 |
| Előlapi csatlakozó: | Igen |
| EPS tápcsatlakozó (8 tűs): | Igen |
| TPM-csatlakozó: | Igen |
| Ventilátorcsatlakozók száma: | 3 |
| 12 V-os tápcsatlakozó: | Igen |
| EPS tápcsatlakozók száma (8 tűs): | 1 |
| USB 3.2 Gen 2×2 csatlakozók: | 1 |
| RGB LED-ekhez való csatlakozó: | Igen |
| Processzorventilátor csatlakozó: | Igen |
| Vízpumpa csatlakozók száma: | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók: | 1 |
| RGB LED csatlakozók száma: | 5 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 3 |
| USB 2.0 portok száma: | 3 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| DisplayPort-verzió: | 1.4 |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet): | Igen |
| Fejhallgató kimenetek: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 1 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| Vonalbemenet: | Igen |
| WiFi AP antenna csatlakozó: | 2 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

