Gigabyte B550M AORUS ELITE Socket AM4 Micro ATX AMD B550
Kód: PLYGIGAM40045
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Gigabyte B550M AORUS ELITE Socket AM4 Micro ATX AMD B550| Kompatibilní procesory | 3rd Generation AMD Ryzen™ 7, 3rd Generation AMD Ryzen™ 3, 3rd Generation AMD Ryzen 5, 3rd Generation AMD Ryzen™ 9 |
| Patice procesoru | Socket AM4 |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Maximální počet SMP procesorů | 1 |
| Wi-Fi | Ne |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Typ rozhraní Ethernetu | Gigabit Ethernet |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 x64 |
| Sledování stavu počítače | Ventilátor, Napětí, Teplota |
| Čipset základní desky | AMD B550 |
| Řada čipsetu základní desky | AMD |
| Typ základní desky | Micro ATX |
| Hloubka | 244 mm |
| Šířka | 244 mm |
| Podporované typy paměti | DDR4-SDRAM |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| Maximální vnitřní paměť | 128 GB |
| Podporované frekvence paměti | 4733, 3333, 4600, 4000, 2133, 2667, 3600, 2933, 3200, 2400, 4400 MHz |
| Počet paměťových slotů | 4 |
| Typ paměťových slotů | DIMM |
| Bez vyrovnávací paměti | Ano |
| Maximální paměť grafické karty | 16000 MB |
| HDCP | Ano |
| Maximální rozlišení | 4096 x 2160 px |
| Dodávané kabely | SATA |
| Sloty PCI Express x16 | 2 |
| Sloty PCI Express x1 (Gen 3.x) | 1 |
| Počet slotů M.2 (M) | 2 |
| Podporovaná rozhraní úložiště | Serial ATA III |
| Úrovně RAID | 1, 0, 10 |
| Podporované typy úložišť | HDD & SSD |
| Spínač výmazu BIOSu | Ano |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Verze DMI | 2.7 |
| Počet konektorů SATA III | 4 |
| Konektor TPM | Ano |
| Počet konektorů pro ventilátory | 2 |
| Konektory USB 2.0 | 1 |
| Konektor předního panelu | Ano |
| Audiokonektor na předním panelu | Ano |
| Konektor ventilátoru procesoru | Ano |
| Záhlaví sériového portu | 1 |
| Pin konektor pro RGB LED | Ano |
| Konektor ATX zdroje (24-pin) | Ano |
| 12V napájecí konektor | Ano |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 4 |
| Počet portů USB 2.0 | 4 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů PS/2 | 1 |
| Počet DVI-D portů | 1 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Motherboards Socket-AM4 |
|---|---|
| Súly: | 1.08 kg |
| EAN vonalkód: | 4719331809546 |
| Kompatibilis processzorok: | 3. generációs AMD Ryzen™ 7, 3. generációs AMD Ryzen™ 3, 3. generációs AMD Ryzen 5, 3. generációs AMD Ryzen™ 9 |
| Processzorfoglalat: | AM4 foglalat |
| Processzor gyártója: | AMD |
| SMP processzorok maximális száma: | 1 |
| Wi-Fi: | Nem |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Ethernet interfész típusa: | Gigabites Ethernet |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10 x64 |
| Számítógép állapotának monitorozása: | Ventilátor, Feszültség, Hőmérséklet |
| Alaplapi lapkakészlet: | AMD B550 |
| Alaplap chipset sorozat: | AMD |
| Alaplap típusa: | Mikro ATX |
| Mélység: | 244 mm |
| Szélesség: | 244 mm |
| Támogatott memóriatípusok: | DDR4-SDRAM |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Maximális belső memória: | 128 GB |
| Támogatott memóriafrekvenciák: | 4733, 3333, 4000, 2133, 2667, 3600, 2933, 3200, 2400, 4400 MHz |
| Memóriahelyek száma: | 4 |
| Memóriahely típusa: | DIMM-ek |
| Nincs pufferelés: | Igen |
| Maximális grafikus kártya memória: | 16000 MB |
| HDCP: | Igen |
| Maximális felbontás: | 4096 x 2160 képpont |
| Mellékelt kábelek: | SATA |
| PCI Express x16 bővítőhelyek: | 2 |
| PCI Express x1 bővítőhelyek (3.x generáció): | 1 |
| M.2 foglalatok száma (M): | 2 |
| Támogatott tárolási interfészek: | Soros ATA III |
| RAID-szintek: | 1, 0, 10 |
| Támogatott tárolási típusok: | HDD és SSD |
| BIOS törlés kapcsoló: | Igen |
| BIOS típus: | UEFI AMI |
| DMI verzió: | 2.7 |
| SATA III csatlakozók száma: | 4 |
| TPM-csatlakozó: | Igen |
| Ventilátorcsatlakozók száma: | 2 |
| USB 2.0 csatlakozók: | 1 |
| Előlapi csatlakozó: | Igen |
| Előlapi audio csatlakozó: | Igen |
| Processzorventilátor csatlakozó: | Igen |
| Soros port fejléc: | 1 |
| RGB LED-ekhez való csatlakozó: | Igen |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs): | Igen |
| 12 V-os tápcsatlakozó: | Igen |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók: | 1 |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 4 |
| USB 2.0 portok száma: | 4 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| PS/2 portok száma: | 1 |
| DVI-D portok száma: | 1 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

