Gembird TA-UC-PDQC65-01-BK PDA/mobiltelefon töltő Univerzális fekete AC Gyorstöltés Beltéri
Kód: LADGEMSIC0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Gembird TA-UC-PDQC65-01-BK PDA/mobiltelefon töltő Univerzális fekete AC Gyorstöltés Beltéri| Kimeneti áram (15V) | 3 A |
| A 2. port kimeneti teljesítménye | 20 W |
| 1. port kimeneti teljesítménye | 45 W |
| Kimeneti áram (20V) | 3,25 A |
| A 3. port kimeneti teljesítménye | 45 W |
| Kimeneti áram (12V) | 3 A |
| Kimeneti áram (9V) | 3 A |
| Kimeneti teljesítmény | 65 W |
| 3. port kimeneti árama | 2,25 A |
| Kimeneti áram (5V) | 3 A |
| Maximális kimeneti feszültség | 20 V |
| Bemeneti áram | 1,5 A |
| Bemeneti feszültség | 100 - 240 V |
| 1. port kimeneti feszültsége | 3,25 A |
| Minimális kimeneti feszültség | 5V |
| Kompatibilis elektromos aljzattípusok | EU |
| Csatlakozó típusa | C típus |
| Maximális teljesítmény | 65 W |
| 2. port kimeneti feszültsége | 3,25 A |
| Adapter tápellátás | 360 W |
| Adapter kimeneti áram | 3,25 A |
| Megfelelőségi tanúsítványok | RoHS, CE |
| Szín | Fekete |
| Mélység | 106 mm |
| Súly | 45 g |
| Szélesség | 39 mm |
| Magasság | 34 mm |
| Csomag magassága | 120 mm |
| Csomagolás típusa | Függesztett csomagolás |
| Súly csomagolással együtt | 172 g |
| Csomag szélessége | 90 mm |
| Csomagolási mélység | 40 mm |
| Áramvédelmi elemek | Rövidzárlat, Túlfeszültség, Túlmelegedés |
| USB Type-C portok száma | 2 |
| USB tápellátási verzió akár | 360 W |
| Kompatibilis töltő | Egyetemes |
| Gyorstöltési technológia | Quick Charge 3.0, programozható tápegység (PPS), tápellátás |
| Gyors töltés | Igen |
| Töltő típusa | Belső |
| Forrás típusa | Légkondicionáló |
| USB tápellátás | Igen |
| Egyidejűleg csatlakoztatott eszközök száma | 3 |
| Működési elv | Érintkezés |
| USB 2.0 portok száma | 1 |
| Kimenetek száma | 3 kimenet/kimenet |
| USB tápellátási verzió | 3.0 |
| Figyelmeztetés | A terméket az elektronikus berendezések ártalmatlanítására vonatkozó előírásoknak megfelelően kell ártalmatlanítani., Ne használja a terméket nedves környezetben a károsodás és a tűzveszély elkerülése érdekében., Ne nyissa ki és ne szerelje szét a készüléket az áramütés veszélye miatt. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Chargers |
|---|---|
| Súly: | 0.155 kg |
| EAN vonalkód: | 8716309128650 |
| Kimeneti áram (15V): | 3 A |
| A 2. port kimeneti teljesítménye: | 20 W |
| 1. port kimeneti teljesítménye: | 45 W |
| Kimeneti áram (20V): | 3,25 A |
| A 3. port kimeneti teljesítménye: | 45 W |
| Kimeneti áram (12V): | 3 A |
| Kimeneti áram (9V): | 3 A |
| Kimeneti teljesítmény: | 65 W |
| 3. port kimeneti árama: | 2,25 A |
| Kimeneti áram (5V): | 3 A |
| Maximális kimeneti feszültség: | 20V |
| Bemeneti áram: | 1,5 A |
| Bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| 1. port kimeneti feszültsége: | 3,25 A |
| Minimális kimeneti feszültség: | 5V |
| Kompatibilis elektromos aljzattípusok: | EU |
| Csatlakozó típusa: | C típus |
| Maximális teljesítmény: | 65 W |
| 2. port kimeneti feszültsége: | 3,25 A |
| Adapter tápellátás: | 360 W |
| Adapter kimeneti áram: | 3,25 A |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | RoHS, CE |
| Szín: | Fekete |
| Mélység: | 106 mm |
| Súly: | 45 g |
| Szélesség: | 39 mm |
| Magasság: | 34 mm |
| Csomag magassága: | 120 mm |
| Csomagolás típusa: | Függesztett csomagolás |
| Súly csomagolással együtt: | 172 g |
| Csomag szélessége: | 90 mm |
| Csomagolási mélység: | 40 mm |
| Áramvédelmi elemek: | Rövidzár, Túlfeszültség, Túlmelegedés |
| USB Type-C portok száma: | 2 |
| USB tápellátási verzió akár: | 360 W |
| Kompatibilis töltő: | Egyetemes |
| Gyorstöltési technológia: | Gyorstöltés 3.0, Programozható tápegység (PPS), Energiaellátás |
| Gyors töltés: | Igen |
| Töltő típusa: | Belső |
| Forrás típusa: | Légkondicionáló |
| USB tápellátás: | Igen |
| Egyidejűleg csatlakoztatott eszközök száma: | 3 |
| Működési elv: | Érintkezés |
| USB 2.0 portok száma: | 1 |
| Kimenetek száma: | 3 kimenet/kimenet |
| USB tápellátási verzió: | 3.0 |
| Figyelmeztetés: | A terméket az elektronikus berendezések ártalmatlanítására vonatkozó előírásoknak megfelelően kell ártalmatlanítani., Ne használja a terméket nedves környezetben a károsodás és a tűzveszély elkerülése érdekében., Az áramütés veszélyének elkerülése érdekében ne nyissa ki és ne szerelje szét a készüléket. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

