Gembird Počítačová skříň Mini-tower Fornax K300, Micro-ATX, 2x USB 3.0 + 2x USB 2.0, černá
Kód: OBUGEMOBU0033
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Gembird Počítačová skříň Mini-tower Fornax K300, Micro-ATX, 2x USB 3.0 + 2x USB 2.0, černá| Materiál | SPCC |
| Formát | Mini Tower |
| Model | PC |
| Barva | Černá |
| Osvětlení | Ne |
| Podporované formáty základní desky | Micro ATX, Mini-ITX |
| Počet expanzních slotů | 4 |
| Boční okno | Ne |
| Počet 2.5" pozic | 1 |
| Hloubka | 340 mm |
| Hmotnost | 2,17 kg |
| Výška | 350 mm |
| Šířka | 170 mm |
| Výška balení | 385 mm |
| Hmotnost včetně balení | 2,69 kg |
| Hloubka balení | 412 mm |
| Šířka balení | 204 mm |
| Osvědčení o udržitelnosti | CE, RoHS |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Audio vstup | Ano |
| Audio výstup | Ano |
| Podporované průměry předních ventilátorů | 120 mm |
| Počet podporovaných předních ventilátorů (max) | 1 |
| Schopnost kapalinového chlazení | Ano |
| Podporované průměry zadních ventilátorů | 80 mm |
| Napájecí zdroj v ceně | Ne |
| Pozice napájecího zdroje | Spodek |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| Súly: | 2.7 kg |
| EAN vonalkód: | 8716309125048 |
| Anyag: | SPCC |
| Formátum: | Mini torony |
| Modell: | PC |
| Szín: | Fekete |
| Világítás: | Nem |
| Támogatott alaplapformátumok: | Mikro ATX, Mini-ITX |
| Bővítőhelyek száma: | 4 |
| Oldalsó ablak: | Nem |
| 2,5"-os rekeszek száma: | 1 |
| Mélység: | 340 mm |
| Súly: | 2,17 kg |
| Magasság: | 350 mm |
| Szélesség: | 170 mm |
| Csomag magassága: | 385 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 2,69 kg |
| Csomagolási mélység: | 412 mm |
| Csomag szélessége: | 204 mm |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | CE, RoHS |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| Hangbemenet: | Igen |
| Hangkimenet: | Igen |
| Támogatott elülső ventilátorátmérők: | 120 mm |
| Támogatott elülső ventilátorok száma (max.): | 1 |
| Folyadékhűtési képesség: | Igen |
| Támogatott hátsó ventilátorátmérők: | 80 mm |
| Tápegység mellékelve: | Nem |
| Tápegység helye: | Alsó |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

