Gembird MS-TABLE2-01 Monitortartó/állvány, asztali, fekete
Kód: MONGEMMDO0025
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Gembird MS-TABLE2-01 Monitortartó/állvány, asztali, fekete| Alapanyag | Fa, acél, műanyag |
| Szín | Fekete |
| Szélesség | 260 mm |
| Magasság | 122 mm |
| Súly | 2,67 kg |
| Mélység | 1000 mm |
| Csomag szélessége | 290 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Csomag magassága | 50 mm |
| Súly csomagolással együtt | 3,62 kg |
| Csomagolási mélység | 1060 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Megfelelőségi tanúsítványok | RoHS |
| Használati utasítás | Igen |
| Vámtarifa-kód (TARIC) | 8302500000 |
| Maximális teherbírás | 20 kg |
| Rögzítési módszer | Táblázat |
| Melléklet | Szabadon álló |
| Támogatott kijelzők száma | 2 |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Monitors - Monitor accessories |
|---|---|
| Súly: | 3.29 kg |
| EAN vonalkód: | 8716309127776 |
| Alapanyag: | Faipari, Acél, Kabát |
| Szín: | Fekete |
| Szélesség: | 260 mm |
| Magasság: | 122 mm |
| Súly: | 2,67 kg |
| Mélység: | 1000 mm |
| Csomag szélessége: | 290 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Csomag magassága: | 50 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 3,62 kg |
| Csomagolási mélység: | 1060 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | RoHS |
| Használati utasítás: | Igen |
| Vámtarifa-kód (TARIC): | 8302500000 |
| Maximális teherbírás: | 20 kg |
| Rögzítési módszer: | Táblázat |
| Melléklet: | Szabadon álló |
| Támogatott kijelzők száma: | 2 |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

