Gembird MA-DA1P-02 Állítható asztali kijelző tartókar, 17”–32”, fekete
Kód: MONGEMMDO0033
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Gembird MA-DA1P-02 Állítható asztali kijelző tartókar, 17”–32”, fekete| Tájolás | Fekvő / Portré |
| Alapanyag | Műanyag, Acél |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 84 mm |
| Súly | 3,2 kg |
| Mélység | 140 mm |
| Szélesség | 385 mm |
| Csomag magassága | 84 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Csomag szélessége | 140 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Csomagolási mélység | 385 mm |
| Súly csomagolással együtt | 3,2 kg |
| Szorítóval együtt | Igen |
| Szerelőkészlet | Igen |
| Használati utasítás | Igen |
| Lengő/forgó | Igen |
| Javított kábelkezelés | Igen |
| Forgási tartomány | -90 - 90° |
| Forgási szög | 90° |
| Dőlésszög | -90 - 90° |
| Forgási szög | 180° |
| Szerelőlap vastagsága (max.) | 4 cm |
| Asztalvastagság szorítós rögzítéshez (max.) | 8 cm |
| Melléklet | Bilincs/gyűrű |
| Rögzítési módszer | Táblázat |
| Támogatott kijelzők száma | 1 |
| Szerelési felület kompatibilitása (max.) | 100 x 100 mm |
| Maximális teherbírás | 9 kg |
| TV-hez alkalmas | Igen |
| Minimális képernyőméret | 43,2 cm (17") |
| Maximális képernyőméret | 81,3 cm (32") |
| Szerelési felület kompatibilitása (minimum) | 75 x 75 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Monitors - Monitor accessories |
|---|---|
| Súly: | 3.125 kg |
| EAN vonalkód: | 8716309135344 |
| Tájolás: | Fekvő / Portré |
| Alapanyag: | Kabát, Acél |
| Szín: | Fekete |
| Magasság: | 84 mm |
| Súly: | 3,2 kg |
| Mélység: | 140 mm |
| Szélesség: | 385 mm |
| Csomag magassága: | 84 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Csomag szélessége: | 140 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Csomagolási mélység: | 385 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 3,2 kg |
| Szorítóval együtt: | Igen |
| Szerelőkészlet: | Igen |
| Használati utasítás: | Igen |
| Lengő/forgó: | Igen |
| Javított kábelkezelés: | Igen |
| Forgási tartomány: | -90 - 90° |
| Forgási szög: | 180° |
| Dőlésszög: | -90 - 90° |
| Szerelőlap vastagsága (max.): | 4 cm |
| Asztalvastagság szorítós rögzítéshez (max.): | 8 cm |
| Melléklet: | Bilincs/gyűrű |
| Rögzítési módszer: | Táblázat |
| Támogatott kijelzők száma: | 1 |
| Szerelési felület kompatibilitása (max.): | 100 x 100 mm |
| Maximális teherbírás: | 9 kg |
| TV-hez alkalmas: | Igen |
| Minimális képernyőméret: | 43,2 cm (17") |
| Maximális képernyőméret: | 81,3 cm (32") |
| Szerelési felület kompatibilitása (minimum): | 75 x 75 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

