Gembird Fornax 4000W ARGB herní ATX počítačová skříň, Midi Tower, podsvícení, bílá
Kód: OBUGEMOBU0036
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Gembird Fornax 4000W ARGB herní ATX počítačová skříň, Midi Tower, podsvícení, bílá| Materiál | Temperované sklo, SPCC |
| Model | PC |
| Podporované formáty základní desky | ATX, Micro ATX, ITX |
| Vhodné pro | Hraní |
| Osvětlení | Ano |
| Počet 2.5" pozic | 2 |
| Formát | Midi Tower |
| Panel(y) z tvrzeného skla | Ano |
| Počet expanzních slotů | 2 |
| Vylepšená správa kabelů | Ano |
| Boční okno | Ano |
| Protiprachový filtr | Ano |
| Barva | Bílá |
| Umístění osvětlení | Čelní, Interní ventilátory |
| Barva podsvětlení | Více |
| Výška | 430 mm |
| Hloubka | 330 mm |
| Hmotnost | 4,4 kg |
| Šířka | 200 mm |
| Šířka balení | 250 mm |
| Výška balení | 490 mm |
| Hloubka balení | 397 mm |
| Hmotnost včetně balení | 5 kg |
| Osvědčení o udržitelnosti | CE, RoHS |
| Audio vstup | Ano |
| Audio výstup | Ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Podporované průměry vrchních ventilátorů | 140 mm, 120 mm |
| Podporované průměry zadních ventilátorů | 120 mm |
| Schopnost kapalinového chlazení | Ano |
| Počet podporovaných horních ventilátorů (max) | 2 |
| Počet podporovaných předních ventilátorů (max) | 3 |
| Instalované zadní ventilátory | 1x 120 mm |
| Podporované průměry předních ventilátorů | 140 mm, 120 mm |
| Napájecí zdroj v ceně | Ne |
| Pozice napájecího zdroje | Spodek |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| Súly: | 5.3 kg |
| EAN vonalkód: | 8716309126502 |
| Anyag: | Edzett üveg, SPCC |
| Modell: | PC |
| Támogatott alaplapformátumok: | ATX, Mikro ATX, ITX |
| Alkalmas: | Játék |
| Világítás: | Igen |
| 2,5"-os rekeszek száma: | 2 |
| Formátum: | Midi torony |
| Edzett üvegpanel(ek): | Igen |
| Bővítőhelyek száma: | 2 |
| Javított kábelkezelés: | Igen |
| Oldalsó ablak: | Igen |
| Porszűrő: | Igen |
| Szín: | Fehér |
| Világítás helye: | Elülső, Belső ventilátorok |
| Háttérvilágítás színe: | Több |
| Magasság: | 430 mm |
| Mélység: | 330 mm |
| Súly: | 4,4 kg |
| Szélesség: | 200 mm |
| Csomag szélessége: | 250 mm |
| Csomag magassága: | 490 mm |
| Csomagolási mélység: | 397 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 5 kg |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | CE, RoHS |
| Hangbemenet: | Igen |
| Hangkimenet: | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| Támogatott felső ventilátorátmérők: | 140 mm, 120 mm |
| Támogatott hátsó ventilátorátmérők: | 120 mm |
| Folyadékhűtési képesség: | Igen |
| Támogatott felső ventilátorok száma (max.): | 2 |
| Támogatott elülső ventilátorok száma (max.): | 3 |
| Beszerelt hátsó ventilátorok: | 1x 120 mm |
| Támogatott elülső ventilátorátmérők: | 140 mm, 120 mm |
| Tápegység mellékelve: | Nem |
| Tápegység helye: | Alsó |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

