Garmin Striker Vivid 5cv halradar 12,7 cm (5") 500 W
Kód: LIWGARSON0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Garmin Striker Vivid 5cv halradar 12,7 cm (5") 500 W| Méretek (Szé x Mé x Ma) | 188 × 116 × 54 mm |
| Súly | 500 g |
| Zoomolás | Igen |
| Frekvencia | 200 kHz |
| Hangjelzések | Igen |
| RMS teljesítmény | 500 W |
| Vízhőmérséklet-érzékelő | Igen |
| Vízálló | Igen |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IPX7 |
| Kijelző átlója | 12,7 cm (5") |
| Kijelző felbontása | 800 x 480 képpont |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sonars and echo sounders |
|---|---|
| Súly: | 1.82 kg |
| EAN vonalkód: | 753759268329 |
| Méretek (Szé x Mé x Ma): | 188 × 116 × 54 mm |
| Súly: | 500 g |
| Zoomolás: | Igen |
| Frekvencia: | 200 kHz |
| Hangjelzések: | Igen |
| RMS teljesítmény: | 500 W |
| Vízhőmérséklet-érzékelő: | Igen |
| Vízálló: | Igen |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IPX7 |
| Kijelző átlója: | 12,7 cm (5") |
| Kijelző felbontása: | 800 x 480 képpont |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

