Garmin STRIKER Vivid 4cv lokalizátor ryb 10,2 cm (4") 300 W
Kód: LIWGARSON0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Garmin STRIKER Vivid 4cv lokalizátor ryb 10,2 cm (4") 300 W| Hmotnost | 300 g |
| Rozměry (ŠxHxV) | 98 x 45 x 174 mm |
| RMS výkon | 300 W |
| Senzor teploty vody | Ano |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IPX7 |
| Voděodolný | Ano |
| Úhlopříčka displeje | 10,2 cm (4") |
| Rozlišení displeje | 272 x 480 px |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sonars and echo sounders |
|---|---|
| Súly: | 1.47 kg |
| EAN vonalkód: | 753759268305 |
| Súly: | 300 g |
| Méretek (Szé x Mé x Ma): | |
| RMS teljesítmény: | 300 W |
| Vízhőmérséklet-érzékelő: | Igen |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IPX7 |
| Vízálló: | Igen |
| Kijelző átlója: | 10,2 cm (4") |
| Kijelző felbontása: |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

