Garmin quatix 7 3,3 cm (1,3") MIP 47 mm Digitális 260 x 260 px Érintőképernyő Kék Wi-Fi GPS
Kód: SIAGARZEG0266
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Garmin quatix 7 3,3 cm (1,3") MIP 47 mm Digitális 260 x 260 px Érintőképernyő Kék Wi-Fi GPS| ANT+ támogatás | Igen |
| Galilei | Igen |
| Mobil hálózati kapcsolat | Nem |
| GLONASS | Igen |
| GPS | Igen |
| Intelligens értesítések | Igen |
| Személyes célok | Igen |
| Többsportos módok | Igen |
| Megtett távolság | Igen |
| Elégetett kalóriák | Igen |
| Alvásminőség | Igen |
| Zenelejátszó | Igen |
| Beépített lépésszámláló | Igen |
| Naptárértesítések | Igen |
| Pulzusmérés | Automatikusan |
| Időjárás-jelentés | Igen |
| Elektronikus iránytű | Igen |
| Időjárás kijelző | Igen |
| Vér oxigénszint-érzékelő | Igen |
| Naptár | Igen |
| Aktivitáskövető | Igen |
| Pulzusmérő | Igen |
| Idő/távolság riasztás | Igen |
| Ébresztőóra | Igen |
| Ajánlott tevékenység | Golf, Úszás, Futás, Kerékpározás, Mászás |
| Stopperóra | Igen |
| SMS-értesítések | Igen |
| Hőmérő | Igen |
| Barométer | Igen |
| Zenevezérlés | Igen |
| Giroszkóp | Igen |
| haladó képzés | Igen |
| Hívásértesítések | Igen |
| Telefon keresése funkció | Nem |
| A napi tevékenységek automatikus észlelése | Igen |
| Virtuális Partner funkció (verseny a sebesség/tempó ellen) | Igen |
| Hangjelzések | Igen |
| Barometrikus magasságmérő | Igen |
| Gyorsulásmérő | Igen |
| Pulzusszám-rögzítés átvitele | Bluetooth/ANT+ |
| Kalóriaszámítás pulzusszám alapján | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Akkumulátor típusa | Beépített akkumulátor |
| Akkumulátor üzemideje (GPS mód) | 57 óra |
| Akkumulátor üzemideje (max.) | 1368 óra |
| Akkumulátor üzemideje (UltraTrac mód) | 40 óra |
| Levehető pánt | Igen |
| Zárás típusa | Egyágú csattal zárható |
| Vízállóság | 10 atmoszféra |
| Lencse anyaga | Üveg |
| Ragasztószalag anyaga | szilikon |
| Óratok mérete | 47 mm |
| Öv színe | Kék |
| Piaci kategória | Sportórák |
| Vízálló | Igen |
| Szalagméret | Egy méret |
| Óratok színe | Kék |
| Óratok anyaga | Szénszállal erősített polimer (CFRP) |
| Arc | Kerek |
| Csat színe | Fekete |
| Csuklóméret | 125 - 208 mm |
| Vastagság | 1,45 cm |
| Szélesség | 47 mm |
| Súly | 79 g |
| Mélység | 47 mm |
| NFC | Igen |
| Fejhallgató csatlakoztatása | Bluetooth |
| Wi-Fi | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| USB-port | Nem |
| FM-rádió | Nem |
| Beépített mikrofon | Nem |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Integrált kamera | Nem |
| Kijelző mérete | 47 x 47 mm |
| Óraüveg típusa | Corning Gorilla Glass DX |
| Kijelző típusa | Digitális |
| Színes kijelző | Igen |
| Kijelző felbontása | 260 x 260 képpont |
| Kijelző átlója | 3,3 cm (1,3"), 3,3 cm |
| Kijelzőtechnológia | MIP |
| Érintőképernyő | Igen |
| Mellékelt kábelek | USB |
| Figyelmeztetés | Az óra elemét illetéktelen személyek nem cserélhetik ki. Ha az elem lemerül, forduljon hivatalos szervizközponthoz., Ne tegye ki a terméket szélsőséges hőmérsékletnek vagy közvetlen napfénynek., Kerülje a vízzel való hosszan tartó érintkezést, hogy elkerülje a készülék károsodását. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sports watches |
|---|---|
| Súly: | 0.28 kg |
| EAN vonalkód: | 753759296711 |
| ANT+ támogatás: | Igen |
| Galilei: | Igen |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Nem |
| GLONASS: | Igen |
| GPS: | Igen |
| Intelligens értesítések: | Igen |
| Személyes célok: | Igen |
| Többsportos módok: | Igen |
| Megtett távolság: | Igen |
| Elégetett kalóriák: | Igen |
| Alvásminőség: | Igen |
| Zenelejátszó: | Igen |
| Beépített lépésszámláló: | Igen |
| Naptárértesítések: | Igen |
| Pulzusmérés: | Automatikusan |
| Időjárás-jelentés: | Igen |
| Elektronikus iránytű: | Igen |
| Időjárás kijelző: | Igen |
| Vér oxigénszint-érzékelő: | Igen |
| Naptár: | Igen |
| Aktivitáskövető: | Igen |
| Pulzusmérő: | Igen |
| Idő/távolság riasztás: | Igen |
| Ébresztőóra: | Igen |
| Ajánlott tevékenység: | Golf, Úszás, Futás, Kerékpározás, Tábor |
| Stopperóra: | Igen |
| SMS-értesítések: | Igen |
| Hőmérő: | Igen |
| Barométer: | Igen |
| Zenevezérlés: | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
| haladó képzés: | Igen |
| Hívásértesítések: | Igen |
| Telefon keresése funkció: | Nem |
| A napi tevékenységek automatikus észlelése: | Igen |
| Virtuális Partner funkció (verseny a sebesség/tempó ellen): | Igen |
| Hangjelzések: | Igen |
| Barometrikus magasságmérő: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Pulzusszám-rögzítés átvitele: | Bluetooth/ANT+ |
| Kalóriaszámítás pulzusszám alapján: | Igen |
| Időzítő: | Igen |
| Akkumulátor típusa: | Beépített akkumulátor |
| Akkumulátor üzemideje (GPS mód): | 57 óra |
| Akkumulátor üzemideje (max.): | 1368 óra |
| Akkumulátor üzemideje (UltraTrac mód): | 40 óra |
| Levehető pánt: | Igen |
| Zárás típusa: | Egyágú csattal zárható |
| Vízállóság: | 10 atmoszféra |
| Lencse anyaga: | Üveg |
| Ragasztószalag anyaga: | szilikon |
| Óratok mérete: | 47 mm |
| Öv színe: | Kék |
| Piaci kategória: | Sportórák |
| Vízálló: | Igen |
| Szalagméret: | Egy méret |
| Óratok színe: | Kék |
| Óratok anyaga: | Szénszállal erősített polimer (CFRP) |
| Arc: | Kerek |
| Csat színe: | Fekete |
| Csuklóméret: | 125 - 208 mm |
| Vastagság: | 1,45 cm |
| Szélesség: | 47 mm |
| Súly: | 79 g |
| Mélység: | 47 mm |
| NFC: | Igen |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | Bluetooth |
| Wi-Fi: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| USB-port: | Nem |
| FM-rádió: | Nem |
| Beépített mikrofon: | Nem |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Integrált kamera: | Nem |
| Kijelző mérete: | 47 x 47 mm |
| Óraüveg típusa: | Corning Gorilla Glass DX |
| Kijelző típusa: | Digitális |
| Színes kijelző: | Igen |
| Kijelző felbontása: | 260 x 260 képpont |
| Kijelző átlója: | 3,3 cm (1,3"), 3,3 cm |
| Kijelzőtechnológia: | MIP |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | USB |
| Figyelmeztetés: | Az órájában lévő elemet nem szabad illetéktelen személyeknek kicserélniük. Ha az elem lemerül, forduljon egy hivatalos szervizközponthoz., Ne tegye ki a terméket szélsőséges hőmérsékletnek vagy közvetlen napfénynek., Kerülje a hosszan tartó vízzel való érintkezést, hogy elkerülje a készülék károsodását. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

